درخشش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های كشور

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، طی این آیین که در خانه هنرمندان تهران و با حضور صدها روابط عمومی از وزارت خانه ها سازمان ها  شهرداری ها  شرکت های صنعتی بانک و سایر ارگان ها برگزار شد برگزیدگان و منتخبان این جشنواره به انتخاب هیأت داوران معرفی شدند .

 

برهمین اساس شرکت های نفتی مستقر در خوزستان در این جشنواره درخشش خوبی داشتند و توانستند در بخش ها و موضوعات مختلف عناوین نخست را کسب نمایند .

 

براساس نظر هیأت داوران این جشنواره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در بخش های پوستر تبلیغات مکتوب و وب سایت یک مقام نخست و دو مقام سومی را از آن خود نماید . شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، پیش از این و در دی ماه سال گذشته نیز توانسته بود در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور عنوان نخست در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی الکترونیک را کسب نماید .

 

شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون بزرگترین تولید کننده نفت کشور نیز توانست در بخش های بروشور ، کزارش ،مصاحبه ، عکس ، تبلیغات مکتوب و تحلیل محتوا یک مقام نخست ۲ مقام دومی و ۳ مقام سومی را کسب نماید .

 

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز که تنها در زمینه انتشار کتاب حضور یافته بود توانست عنوان نخست این جشنواره را از آن خود نماید .

 

شایان ذکر است طی این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور برگزار گردید خانم دکتر زهرا سعیدی رییس فراکسیون روابط عمومی و ارتباطات مجلس شورای اسلامی  دکتر سید شهاب محسنی مدیرعامل انجمن متخصصان روابط عمومی  دکتر محمد سلطانی فر استاد و مدرس برجسته علوم ارتباطات طی سخنانی به تشریح اهمیت روز افزون علم روابط عمومی و لزوم توجه بیش از بیش به این عرصه از سوی مدیران بعنوان یک ابزار شایسته در معرفی سازمان و کاهش چالش ها و موانع سازمانی پرداختند .

 

در پایان نیز منتخبان لوح تقدیر و تندیس افتخار دوازدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور را از چهره های شاخص و میهمانان این آیین دریافت کردند .

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *