روحیه و انگیزه بالای بازیکنان نفت برای شروع لیگ /نباید خودمان را از پیش برنده بدانیم

 

سهراب بختیاری زاده سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری در رابطه باشرایط تیم نفت در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابتهای لیگ یک گفت:بازیکنان با انگیزه و روحیه بالایی منتظر شروع بازی هستند تا در نخستین هفته لیگ اولین پیروزی را برای نفت مسجدسلیمان رقم بزنند و بتوانیم مردم مسجدسلیمان را خوشحال کنیم  و شرایط را برای ادامه دیدارهایمان در هفته های آینده مهیا کنیم و بتوانیم در هفته دوم رقابت ها با روحیه و انگیزه مطلوبی در مقابل نساجی قائمشهر به میدان برویم.

 

وی افزود:خوشبختانه شرایط تیم خوب است اما در اولین دیدار خود علی کیانی فر و میلاد شیخ سلیمانی که دو بازیکن مهم و تاثیر گذارمان هستند را بدلیل محرومیت در اختیار نداریم.

 

بختیاری زاده در رابطه با عدم صدور مجوز بازی برای نفت مسجدسلیمان بدلیل بدهی های پیشین عنوان داشت: نفت مسجدسلیمان و چند تیم دیگر بدلیل بدهی که از گذشته به سازمان لیگ دارند تاکنون نتوانسته اند مجوز بازی را دریافت کنند اما با پیگیری های سرپرست باشگاه این مشکل تا حدودی رفع شده و در حال حاضر هم سرپرست باشگاه در سازمان لیگ پیگیر هستند تا کارت بازی بازیکنان نفت صادرشود.

 

بختیاری زاده خاطر نشان ساخت:نکته مهم این است که ما انگیزه بازی و میل به پیروزی را در بازیکنان مان حفظ کنیم و نباید خودمان را از قبل  پیروز میدان این مسابقه بدانیم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با تاکید بر اینکه هواداران  سهم بسیار زیادی در موفقیت تیم دارند افزود:با توجه به فرهنگ دیرینه ای که مردم مسجدسلیمان و قوم بختیاری  دارند مطمئن هستم که در بازی فردا هواداران ما روی سکوهای استادیوم انرژی و انگیزه کافی را به تیم ما تزریق خواهند کرد.

 

وی خواستار حمایت هواداران از همه بازیکنان نفت شد و اظهار داشت::منتقدین و همراهان ما با تشویق بازیکنان نفت کمک کنند  در ابتدای لیگ شادی را به ورزشگاه شهید بهنام محمدی بیاوریم و بتوانیم مردم مسجدسلیمان را خوشحال کنیم.

 

نفت مسجدسلیمان در اولین دیدار خود در فصل ۹۶-۹۵ رقابت های لیگ دسته اول بعدازظهر یکشنبه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان میزبان ایرانجوان بوشهر خواهد بود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *