زور سهراب به بازیکنان سفارشی نرسید /قدرت نمایی بازیکنان سفارشی در فوتبال مسجدسلیمان

به گزارش آسماری,سهراب بختیاری زاده بازیکن اسبق باشگاه های لیگ برتر کشور و عضو  اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان اولین تجربه سرمربیگری خود را در فصل جاری با نفت مسجدسلیمان آغازکرد.بختیاری زاده در اولین حضور خود در نیمکت یک تیم فوتبال به عنوان سرمربی تصمیم گرفت تا به بازیکنان جوان وبی نام و نشان اعتماد کند.

 

بختیاری زاده پس ازتست گیری از بازیکنان و برپایی  اردو بازیکنان مورد نظر خود را انتخاب و تعدادی از بازیکنانی که چندسالی در تیم نفت حضور داشتند را از لیست خط زد که همین موضوع انتقاداتی را نسبت به وی وارد کرد.بختیاری زاده تاکید داشت که بازیکنان باید با نظر وی و کادر فنی انتخاب شوند و هرگونه اعمال نفوذ و سفارش برای جذب بازیکن را بشدت غیراخلاقی وغیرحرفه ای می دانست.

 

بختیاری زاده بازیهای لیگ را تحت فشار مدیران برای تحمیل بازیکن آغازکرد,در دو دیدار نفتی ها که با حضور سرمربی برگزار شد یک برد  و یک باخت رقم خورد و در هفته سوم و در غیاب بختیاری زاده نفت مسجدسلیمان همچون دیدارهای قبلی فوتبالی زیبا را به نمایش گذاشت و توانست پیروزی دلچسبی را تقدیم هواداران نفت کند.

 

اما چندروز مانده به برگزاری هفته سوم لیگ یک بختیاری زاده در تمرینات نفت حاضر نشد و شایعات مختلفی پیرامون این اقدام وی منتشر شد.بختیاری زاده در توضیح عدم حضورش در تمرینات نفت به خبرنگار آسماری گفته بود: چند روزی است که مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ما را تحت فشار گذاشتند که چند بازیکن سفارشی در لیست بازیکنان نفت مسجدسلیمان قرار گیرد و در همین رابطه هم جلسه ای با ایشان برگزار کردیم که تاکید دارند تعدادی بازیکن حتما باید در تیم نفت حضور داشته باشند و درغیر اینصورت من باید از تیم جدا شوم.

 

وی افزود:پس از اینکه شروع به جذب بازیکن کردیم  دخالت ها شروع شد و  هر روز تلاش می کردند تا تعدادی از بازیکنان را که ما نیازی به آنها نداشتیم به تیم برگردانند.من متوجه نمی شوم این باید ها و تاکیدها چه معنایی دارد؟ اینکه یک سرمربی تمایل به حضور یک بازیکن در تیمش نداشته باشد در فوتبال حرفه ای امری عادی است و اصلا اتفاق عجیبی نیست اما از روز اول  مدیران نفت مسجدسلیمان ما را تحت فشار گذاشتند که فلان بازیکن باید به تیم برگردد.

 

بختیاری زاده تاکید کرد:به هیچ عنوان من به این بازیکن ها نیازی ندارم و متوجه اصرارهای مدیریت شرکت نفت مسجدسلیمان نمی شوم و عجیب است که در یک تیم لیگ یکی بازیکنان سفارشی قدرت بیشتری از سرمربی دارند.

 

روز گذشته درحالی که هواداران منتظر بودند تا  اختلاف بین سرمربی نفت و مدیران باشگاه رفع شود ناگهان خبر برکناری وی منتشر و در اقدامی عجولانه فرد دیگری جایگزین وی شد.این اقدام عجولانه مدیران باشگاه نفت بشدت مورد انتقاد هواداران نفتی قرار گرفت و اعتراض هواداران به تصمیم مدیریت باشگاه شدت گرفت.

 

علت برکناری یکباره سهراب بختیاری زاده تا این لحظه به طور رسمی اعلام نشده و حتی اگر این برکناری توجیهی قابل قبول داشته باشد آیا بهترنبود مدیران باشگاه درانتخاب سرمربی جدید عجولانه تصمیم نمی گرفتند و در کمتر از چند ساعت سرمربی جدید را انتخاب نمی کردند؟

آیا علت برکناری سهراب بختیاری زاده مقاومت وی در برابر فشارهای مدیران باشگاه برای تحمیل بازیکنان سفارشی به تیمش بوده است؟

 

هزاران هوادار نفت مسجدسلیمان منتظر پاسخ قانع کننده مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان نسبت به این تصمیم شان هستند.تصمیمی که ممکن است به قیمت سقوطی دوباره برای نفت مسجدسلیمان تمام شود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *