سهراب بختیاری زاده: مردم مسجد سلیمان عاشق فوتبال هستند/ خوشحالم که کار مربیگری را با پیروزی شروع کردم

چاپ خبر

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت:امیدوارم که بتوانیم روند رو به جلویی را ادامه دهیم. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- سهراب بختیاری زاده درباره پیروزی تیمش مقابل نفت ایرانجوان اظهار داشت: بازی خوبی را مقابل ایرانجوان به نمایش گذاشتیم. هم از پیروزی تیم نفت خوشحالم و هم از این که مردم مسجد سلیمان […]

3ثق4سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت:امیدوارم که بتوانیم روند رو به جلویی را ادامه دهیم.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- سهراب بختیاری زاده درباره پیروزی تیمش مقابل نفت ایرانجوان اظهار داشت: بازی خوبی را مقابل ایرانجوان به نمایش گذاشتیم. هم از پیروزی تیم نفت خوشحالم و هم از این که مردم مسجد سلیمان که عاشق فوتبال هستند با این پیروزی شاد شدند.

وی افزود: قطعا وقتی بازی را سه بر صفر بردیم، یعنی تیم برتر میدان بودیم. اما این برتری راحت به دست نیامد. برای این تیم زحمت کشیده شده و من امیدوارم که بتوانیم روند رو به جلویی را ادامه دهیم.

بختیاری زاده گفت: هرچند در همین روز اول صدر نشین مسابقات شدیم، اما صدرنشینی در روز اول خیلی صدر نشینی نیست و در صورتی که در هفته های آینده تداوم داشته باشد و تثبیت شود می توان آن را صدر نشینی دانست و شیرینی آن را احساس کرد.من هم خوشحالم که کارم در مربیگری را با پیروزی شروع کردم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *