سه جاده سلامت در مسجدسلیمان احداث می شود/ امکانات ورزشی موجود در شهرستان باید در اختیار اداره ورزش و جوانان باشد

 

البرز حاجی پور رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری از ایجاد سه جاده سلامت در مسجدسلیمان خبر داد.

 

حاجی پور گفت:با همکاری شهرداری و شورای ترافیک شهرستان سه جاده سلامت در سه مسیر شهرستان ایجاد خواهد شدکه در این مسیرها شرایط لازم مانند نصب وسایل ورزشی و تامین روشنایی مسیرها برای شهروندان علاقه مند به ورزش های عمومی مانند پیاده روی مهیا خواهد شد.

 

وی افزود:هیات ورزشهای همگانی شهرستان با همکاری شهرداری برنامه ورزش همگانی را در پارک های شهرستان برگزار خواهد کرد و در این پارک ها مربی ورزشی برای بانوان و آقایان مستقر خواهد شد.

 

حاجی پور با اشاره به  کمبود فضاهای ورزشی برای بانوان ادامه داد:بمنظورحضور بانوان دربرنامه های ورزشی همگانی در پارک ها دو مربی ورزشی خانم مستقر خواهیم کرد و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان شرایط و فضای مناسب را برای حضور بانوان در برنامه های ورزشی همگانی  فراهم خواهد شد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان در رابطه با سرانه فضاهای ورزشی برای شهروندان گفت: اگر تمام فضاهای ورزشی اداره ورزش  و سایر نهادهای شهرستان را در نظر بگیریم شرایط مطلوب است اما امکاناتی که در اختیار اداره ورزش و جوانان است محدود بوده  و جوابگوی نیازمان نیست.

 

وی عنوان داشت:اگرچه برخی نهادهای شهرستان امکانات ورزشی خود را در مواردی در اختیار عموم مردم قرار می دهند اما انتظار ما این است که امکانات ورزشی موجود  در شهرستان باید در اختیار اداره ورزش باشد.

 

حاجی پور با انتقاد از این موضوع اضافه کرد:شرکت نفت امکانات ورزشی را در لالی احداث کرده و تحویل اداره ورزش شهرستان لالی داده است اما در مسجدسلیمان تمامی امکانات ورزشی در اختیار  امور ورزش شرکت نفت است و ما نمی توانیم در ورزش قهرمانی از این امکانات بهره برداری کنیم.

 

وی تاکید کرد:انتظار داریم حداقل یک سالن ورزشی را برای ورزش قهرمانی چهار روز در هفته در اختیار ما قرار دهند.

 

البرز حاجی پور از تشکیل کمیته تخصصی بازاریابی بمنظور تامین منابع درآمدی هیات های ورزشی خبر داد و اظهار داشت:با تشکیل این کمیته سعی خواهیم کرد کمبود های مالی هیات های ورزشی را کاهش داده و به سمتی برویم که این هیات ها بتوانند نیاز مالی خود را بدون وابستگی به سایر نهادها تامین کنند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *