سواد سیاسی یا ثروت انتخاباتی؟/اصلاح طلبان اعضای ستاد انتخاباتی خود را چگونه انتخاب می کنند

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان روز سه شنبه در جلسه ای با حضور کلیه مسئولین ستادهای دکتر روحانی در استان به اطلاع از نظرات آنها و بحث و تبادل نظر پرداخت.

 

برگزاری این جلسه مشورتی با حاشیه ای همراه بود که طی دو روزگذشته تنها این حواشی جلسه بود که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و واکنش های افراد و گروههای مختلف را در پی داشت.

 

در این نشست نماینده ستاد روحانی در اندیکا در اظهار نظری سخیف و بچه گانه نسبت به سلمان فارسی از صحابه نبی مکرم اسلام توهین کرد.

 

اینکه این شخص که هیچگونه سابقه عهده داری مسئولیت های سیاسی و تحصیلات در این زمینه را در کارنامه خود ندارد و تنها بعنوان یک تامین کننده منابع مالی در انتخابات ها شناخته می شود برکسی پوشیده نیست اما نگاهی به رویدادهای مربوط به انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه مسجدسلیمان در اسفندماه ۱۳۹۵ نشان از سابقه این شخص در توهین به ائمه جمعه و اینبار هم توهین به صحابه پیامبر اسلام دارد.

 

انتظار می رود جریان اصلاح طلب که خود را معتقد به دین اسلام و مذهب شیعه می دانند در انتخاب افراد و بویژه مسئولین ستادهای انتخاباتی خود از افراد با سواد سیاسی-اجتماعی و تاریخی که حداقل کمی از تاریخ کشور و استان خود آگاهی داشته باشند استفاده کنند و ملاک انتخاب خود را تنها ثروت افراد برای تامین هزینه های  ستادهای انتخاباتی خود در نظر نگیرند.

 

قطعا سخنان جاهلانه چنین افراد کم سوادی به عنوان نظر و عقیده یک قوم تمام شیعه همچون قوم بزرگ بختیاری در ذهن مردم استان ثبت نخواهد شد و وجود دهها امامزاده در دل روستاهای مردمان بختیاری نشان از ارادت ویژه مردمان این قوم بزرگ و با اصالت نسبت به اهل بیت و ائمه اطهار دارد که از ابتدا تاکنون قومی تمام شیعه و پیرو دین اسلام و پیامبر اسلام می باشند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *