سپاه یک نهاد برخاسته از مردم است اما مظلوم واقع شده است/انتظار داریم اداره مسکن و شهر سازی نظارت بیشتری در بحث مبارزه با زمین خواری داشته باشد

به گزارش آسماری به نقل از امید نیوز،نمازجمعه این هفته مسجدسلیمان به امامت حجت الاسلام سجادمنش امام جمعه موقت شهرستان برگزار شد.
در ابتدای خطبه های این هفته نمازجمعه امام جمعه موقت مسجدسلیمان ضمن دعوت همه مردم به تقوا الهی اظهار کرد:خداوند همیشه گناهان زیادی از ما می بخشد و اگر ما کار خوبی انجام میدهیم نباید خود را طلبکار بدانیم زیرا با این کار ثواب و اجر اعمال ما در بین خواهد رفت.

وی ادامه داد:خداوند ستارالعیوب است و اجازه نمی دهد گاهی گناهان و اعمال ما حتی فرشتگان هم متوجه شوند اما شاید انسان کار را به جایی برساند که فرشتگان و ملائک این اعمال بد را ثبت و ظبط کنند.

سجادمنش افزود:ماه تیر برای ما یادآور خاطره های تلخی است زیرا در سال های مختلف دهه ۶۰ اتفاقات متعدد و تلخی برای ملت ایران پیش آمد که یکی از اینها ترور رهبر انقلاب توسط منافقین بود که خداوند خواست تا رهبر حکیم انقلاب حفظ شود.

امام جمعه موقت شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به جنایات متعدد آمریکا در سال های گذشته تاکنون در خصوص ایران هم اذعان کرد:با این جنایات و نقض حقوق بشر،باز هم آمریکا ادعای حقوق بشر میکند که ۶۰ سال نسل کشی در فلسطین انجام کرد و حالا از کشتار مردم مظلوم یمن حمایت هم حمایت میکند و دیگر جنایاتی که در طول تاریخ انجام داده و همچنان انجام میدهد..

وی با بیان اینکه سپاه یک نهاد برخاسته از مردم است تصریح کرد:این روزها در حال مشاهده اقتدار سپاه هستیم و همه مردم از این حافظان امنیت حمایت کردند اما علیرغم اینکه به سپاه تهمت هایی زده می شود و علاوه بر اینکه مقتدر و قادر هستند مورد ظلم و تهمت هم قرار می گیرند.

سجاد منش ادامه داد:این طبیعی است که دشمن از سپاه و اقتدار سپاه ناراحت و عصبانی باشد و این باعث تهمت زدن به سپاه پاسداران می شود و کارنامه پرافتخار سپاه پاسداران در بعد دفاعی،امنیتی و رفع فقر و محرومیت زدایی گویای همه چیز است.

امام جمعه موقت مسجدسلیمان تصریح کرد:۳۴ هزار واحد مسکونی برای محرومیت زدایی و ۱۵۰ طرح برای کمک به مردم و دولت ایجاد شده است و اینکه سپاه وارد کار اقتصادی شده است به درخواست رهبر انقلاب و خود دولت ها بوده است و این جهت هم مورد تهمت قرار گرفته است و تنها به درخواست خود دولت ها بوده و سپاه بدون هیچ منتی در حال کار و فعالیت است زیرا وظیفه سپاه حفظ حراست از کشور و دستاوردهای انقلاب است.
وی اضافه کرد:یکی از راه های حفظ کشور وارد شدن در بحث اقتصاد است که سپاه طبق فرمایش رهبر انقلاب به اقتصاد ورود کرده است.

سجادمنش در پایان اظهار کرد:چند مدتی است که شایعه انفکاک بعضی ادارات شنیده میشود زیرا مدت ها قبل اداره راه و ترابری و شهرسازی بدلیل جلوگیری از سوء استفاده ادغام شدند اما حالا بازهم بنظر می رسد در حال تفکیک هستند و متاسفانه بحث زمین خواری در مسجدسلیمان اتفاق افتاد و تریبون نمازجمعه برای بیان مشکلات مردم است و بیشترین مشکل مسجدسلیمان نسبت به شهرهای دیگر استان بحث زمین خواری است و انتظار داریم اداره مسکن و شهر سازی نظارت بیشتری داشته باشد و بارها توسط امام جمعه،فرماندار و دیگر مدیران هشدار داده شد و انتظار داریم تا قوه قضائیه جدی تر این موضوع بررسی و با افراد متخلف برخورد کند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *