سپیدرود ۱ – نفت ۰/از آخرین برد نفت مسجدسلیمان ۷۰ روز گذشت

 

به گزارش آسماری,دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نفت مسجدسلیمان با نتیجه یک بر صفر به‌سود سپیدرود خاتمه پیدا کرد.

 

نفت مسجدسلیمان در اولین روز از هفته دوازدهم لیگ یک به دیدار تیم سپیدرود رشت رفته بود تا با شکست دادن قرمزپوشان گیلانی طلسم پیروز نشدن در هفته‌های اخیر را بشکند و یاران سپیدرود هم به‌دنبال سه امتیاز این بازی خانگی و رسیدن به صدر جدول رده‌بندی بودند.

 

تیم میزبان در طول ۹۰ دقیقه بر توپ و میدان تسلط داشت و سعی زیادی کرد تا از لایه‌های دفاعی تیم نفت عبور کند. سپیدرودی‌ها خصوصاً در نیمه دوم چند موقعیت گلزنی داشتند که یک بار ضربه سر محمد رستمی به تیر دروازه نفت برخورد کرد و یک بار هم سهیل حق‌شناس از مقابل دروازه نفت مسجدسلیمان توپ را به خارج زد. فشار حملات سپیدرود در دقیقه ۸۸ جواب داد و سیدهادی موسوی مدافع پیش‌تاخته تیم سپیدرود در پی دفع توپ توسط دروازه بان تیم نفت مسجدسلیمان از توپ برگشتی نهایت استفاده را برد و تک گل پیروزی بخش میزبان را به ثمر رساند.

 

سهراب بختیاری‌زاده سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در دقیقه ۳۱ این دیدار و پی عدم اعلام خطای بازیکن تیم سپیدرود رشت در میانه میدان، به داور اعتراض کرد و توسط حسن اکرمی از زمین اخراج شد.

 

حسین کعبی بازیکن خوزستانی تیم سپیدرود رشت به‌دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه غیبت داشت.

 

در پایان هفته دوازدهم لیگ آزادگان,نفت مسجدسلیمان ازمجموع۱۲بازی خود با کسب ۱۲ امتیاز دررده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

 

سپیدرود رشت: سیدمحمد حسینی، هادی تامینی، سیدهادی موسوی، شایان مصلح، میلاد قربانزاده، میثم فردوسی (۸۲- محمدرضا مهدوی)، حافظ یعقوبی، محمد دادرسی (۶۱- محمد نزهتی)، احسان عبدی (۸۴- میلاد پورمسلم)، سهیل حقشناس و محمد رستمی

سرمربی: علی نظرمحمدی

 

 

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، محمد خاناحمدی، مجتبی بیژن، رضا یزداندوست، میلاد خداییاصل، شهاب زندی، امین جهانکهن (۹۰- میلاد صالح‌وند)، علی کیانیفر، ایمان رئیسینسب (۸۵- ستار دراجی)، حسین رسولی و سجاد موسوی (۶۳- عرفان پورافراز)

 

سرمربی: سهراب بختیاری‌زاده

 

نفت مسجدسلیمان که طی ۹ بازی متوالی رنگ پیروزی را ندیده است، با شکست در بازی امروز ۱۲ امتیازی باقی ماند و با توجه به نزدیک شدن تیم‌های ته‌جدولی به نفت مسجدسلیمان، زنگ خطر برای زردپوشان خوزستانی به‌صدا در آمده است.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *