سیمان کارون موظف به پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شد

 

 

روشن کاظمی مسئول شورای کارگری سیمان کارون در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با آخرین وضعیت کارخانه سیمان کارون گفت:روز شنبه هیات تشخیص اداره کار مسجدسلیمان که متشکل از نماینده سیمان کارون,نماینده پرسنل و کارشناسان اداره کار می باشد برای رسیدگی به اعتراض پرسنل کارخانه تشکیل جلسه داد.

 

وی افزود:نماینده سیمان کارون در این جلسه حضور نیافت و در نهایت با رای هیات تشخیص اداره کار, مدیریت سیمان کارون مکلف به پرداخت کامل حقوق,حق بیمه وسایر مزایای پرسنل سیمان کارون شد.

 

کاظمی ادامه داد:پرسنل کارخانه برای همکاری با مدیریت سیمان کارون و کمک به ازسرگیری فعالیت کارخانه بخشی  از خواسته های قانونی خود را نادیده گرفتند.

 

مسئول شورای کارگری سیمان کارون تاکید کرد:هدف اصلی پرسنل سیمان کارون  فعالیت کارخانه و اشتغال است و در صورتی که مدیریت کارخانه اراده کافی برای شروع فعالیت و اصلاح مدیریت کارخانه را داشته باشند کارگران و سایر پرسنل آماده اند تا با پرداخت بخشی از حقوق خود کارخانه را وارد چرخه تولید کنند.

 

کاظمی خاطر نشان ساخت:این رای طی ۱۵ روز لازم الاجرا بوده و امیدواریم مدیریت سیمان کارون برای پرداخت مطالبات قانونی پرسنل اقدام کند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *