شرایط تغییر نکند برای همیشه می‌روم/ برخی علیه تیم کارشکنی می کنند/یکی از لیدرهای تیم به ما توهین می کند

محمود فکری در خصوص مشکلات بوجود آمده در این تیم و استعفایش گفت: هنوز استعفا نداده‌ام اما ساکم را جمع کرده و به تهران بازگشتم. مشکلات در نفت زیاد شده است و امیدوارم مسئولین این تیم این معضلات را برطرف کنند.

 

وی تاکید کرد: می خواهم قبل از گفتن مشکلات از مردم خونگرم و دوست داشتنی مسجدسلیمان عذرخواهی کنم. آنها تحت هر شرایطی از من حمایت کردند و با پشتوانه آنها در حال حاضر صدر جدول لیگ هستیم اما متاسفانه برخی ها انگار دوست ندارند مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود کند و هر روز برای من حاشیه سازی می کنند.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: اختلاف تیم ما که صدرنشین هستیم با تیم پنجم یک امتیاز است اما نمی دانم چرا حالا که صدرنشین هستیم به ما توهین می کنند و دلیل آن را هنوز متوجه نشده ام.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است کسی جانشین شما شود که چنین رفتاری با شما می‌شود، ادامه داد: از این موضوع بی اطلاعم و نمی داند کسی جانشین من شود که خود از آن بی خبر هستم. من در این مدت تمام تلاشم را برای موفقیت تیم بکار بستم اما متاسفانه پشتیبانی لازم صورت نگرفته و حالا برخی می خواهند محمود فکری را مقصر همه چیز قلمداد کرده و توپ را به زمین من بیاندازند. به من بی احترامی می کنند، در ورزشگاه توهین می کنند و انتظار هم دارند که تمرکز من و بازیکنانم به هم نریزد و بازی خوبی از خود ارائه دهیم.

 

فکری همچنین افزود: ما هنوز لباس گرم نداریم و اگر بخواهیم به شهرهای سردسیر رفته و بازیهایمان را برگزار کنیم آیا می‌شود با پیراهن آستین کوتاه بازی کرد. ما هنوز توپ برای تمرین کردن به تعداد کافی نداریم. مشکلات ما زیاد است و با همین شرایط سخت صدرنشین جدول هستیم اما نمی دانم چرا برخی ها از ما حمایت نمی کنند.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا مدیرعامل باشگاه قول همکاری لازم را به شما داه است یا خیر، گفت: این باشگاه زیر نظر شرکت نفت و مدیرعامل آن جناب یزدی است. او قرار است با مسئولین صحبت کند تا امکانات لازم در اختیار ما قرار بگیرد اما متاسفانه هنوز اتفاقی نیفتاده است. ما در صدر جدول لیگ هستیم. یکی از لیدرهای تیم به ما توهین می کند و فردا باشگاه با او قرارداد برای تشویق تیم می بندند.

 

وی تاکید کرد: یکی دیگر از کسانی که به من توهین می کند در وی آی پی می نشیند و من نمی دانم چرا چنین رفتاری با خاطیان می‌شود؟ در این چند وقت خیلی ها چوب لای چرخ ما گذاشتند اما ما سکوت کردیم و به عشق مردم مسجدسلیمان تمرکزمان را برای پیروزی در بازیها گذاشتیم که به حق مردم هم از ما حمایت کردند و من همیشه قدردان و ممنون آنها هستم.

 

فکری در پاسخ به این سئوال که آیا با این شرایط در نفت خواهید ما یا خیر، افزود: من به تهران بازگشته ام و قرار است مسئولان مشکلات را حل کنند. ما نیمی از امکاناتی که تیم هایی چون اکسین البرز، نساجی قائم شهر و گل گهر سیرجان داشته اند را نداریم ولی با همین امکانات اندک در صدرجدول هستیم و اگر شرایط مساعد نباشد اعتقاد دارم بازگشتم به مسجد سلیمان تاثیری نخواهد داشت.

 

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پایان خاطرنشان کرد: انتظارم از مسئولان این است که به خاطر من  نه اما برای موفقیت نفت مسجد سلیمان و حضور این تیم در لیگ برتر مشکلات را برطرف و شرایطی را بوجود بیاورند که این تیم با آرامش به کارش ادامه داده و انشاالله درپایان فصل به لیگ برتر صعود کنند.

 

 

مهر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *