شروع تمرینات تیم فوتبال نفت در مسجدسلیمان

به گزارش آسماری به نقل ازروابط عمومي شركت بهره برد اري نفت و گاز مسجدسليمان ،تمرين نفتي ها از ساعت ۱۹:۳۰ با وجود گرماي اين روزهاي خوزستان  آغاز شد و بازيكنان كه پس از برگزاري تمرينات سنگين بدنسازي پس از اتمام اردو به تعطيلات سه روزه رفته بودند با انگيزه و انرژي مضاعف در تمرين حاضر شده و تمرين خوب و پر نشاطي را پشت سر گذاشتند.

 

در همين رابطه محمود فكري سرمربي نفت عنوان داشت:   به اهدافي  كه جهت اردوي تهران در نظر گرفته بوديم با موفقيت دست يافتيم  ، هدفمان اين بود كه با استفاده ازحضور كليه بازيكنان و انجامتمرينات فشرده بدنسازي و همچنين تاكتيكي  به  انسجام  كامل برسيم  و توانستيم تا حدود زيادي به اين مهم دست يابيم.

 

فكري در ادامه اظهار داشت:در  اردوي سپري شده سه بازي تداركاتي برابر تيمهاي ليگ برتري انجام داديم كه ماحصل آن يك پيروزي ، يك شكست و يك تساوي بود.اين بازيهاي تداركاتي كمك شاياني جهت شناسايي نقاط ضعف و قوت تيم خواهد نمود و از طرفي بازي  با تيم هاي ليگ برتري باعث بوجود آمدن حس خود باوري و  اعتماد به نفس در بازيكنمان خواهد شد و سبب خواهد شد در بازيهاي رسمي ليگ يك بازيكنانمان بهتر بتوانند توانايي هاي خود را بروز دهند.

 

سرمربي نفت  همچنين با مفيد دانستن اردوي تهران ادامه داد:طي اين دو هفته و در خلال انجام بازيهاي تداركاتي به نوعي عيار بازيكنان دستمان آمد و تركيب تيم را تا حد زيادي شناختيم  در اين بازيها هر نيمه ما يك تيم متفاوت را راهي زمين كرديم و اين قضيه در شناخت توانايي بازيكنان بسيار خوب بود و انشالله با تمرين بيشتر نقاط ضعف را ترميم و نقاط قوت را تقويت خواهيم نمود. ما در خطوط مختلف تيم دو و بعضاً سه بازيكن آماده داريم و اين قضيه دست سرمربي را براي چيدن تركيب مناسب باز خواهد گذاشت.

 

فكري با اظهار اينكه هنوز ليست تيم كاملا پر نشده است گفت: تا اينجاي كار ۱۸ بازيكن در رده بزرگسال داريم و سه جاي خالي ديگر در تيم ميباشد كه با نظر كادر فني بازيكنان مورد نيازمان جذب خواهند شد.

 

وي در پايان با اشاره به شروع تمرينات در مسجدسليمان گفت: با توجه به زماني كه تا آغاز ليگ دسته اول داريم سعي خواهيم نمود باقيمانده كارهاي آماده سازي تيم را در  خوزستان پيگيري كنيم.منجمله برگزاري بازي هاي تداركاتي كه به مجموعه تيم جهت دست يابي به انسجام تاكتيكي و آشنايي بازيكنانمان با جو استاديوم كمك شاياني  خواهد نمود.

 

لازم به ذكر است در همين راستا روز جمعه سي ام تير ماه بازي تداركاتي تيم فوتبال نفت مسجدسليمان  با تيم  صنعت نفت در شهر آبادان برگزار خواهد شد.

مسابقات ليگ دسته اول كشور بر اساس اعلام  سازمان ليگ از اواسط مرداد ماه  و با حضور ۱۸ تيم آغاز خواهد شد و قرعه كشي اين مسابقات هنوز برگزار نشده است.


 


Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *