شیران زاگرس در یك قدمی لیگ برتر

دريكي از مهمترين ديدار هاي اين هفته نفت در خانه ميزبان نساجي بود كه اين بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت تا نفتي ها براي حضور در ليگ برتر فقط يك امتياز ديگر نياز داشته باشند.


تيم نفت در ديداري كه با حضور بيش از ۸۰۰۰ تماشاگر مشتاق نفتي همراه بود در خانه مقابل تيم مدعي نساجي به تساوي بدون گل دست يافت تا كماكان با ۶۴ امتياز و به شايستگي هرچه تمام تر صدرنشين مسابقات باشد و فقط يك امتياز تا حضور دوباره نفت در ليگ برتر فاصله باشد.

تيم نفت در اين ديدار موقعيت هاي بسياري خلق نمود كه تير دروازه ،واكنش هاي مناسب دروازه بان حريف و همچنين بد شانسي مهاجمين مانع از فرو پاشي دروازه ميهمان شد.

نفت مسجدسلیمان با هدایت محمود فکری پس از هفته ها صدرنشینی در حال حاضر موقعیتی امن تر از همیشه را تجربه می کند. آنها با ۶۴ امتیاز در رده اول جدول قرار دارند و با تیم سوم جدول اختلافی ۶ امتیازی دارند. این بدان معناست که نفتی ها اگر در دو بازی بعدی خود یک تساوی به دست آورند، برای تیم های سوم به پایین دست نیافتی می شوند و به عبارت دیگر صعود خود به لیگ برتر را روی کاغذ نیز قطعی خواهند کرد.

نفت در ديدار آينده در شهر تهران  به مصاف بادران خواهد رفت ،اين ديدار روز دو شنبه سوم ارديبهشت ماه ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.

 

نفت مسجدسلیمان در دو هفته پایانی فصل با بادران و مس رفسنجان روبرو می شود و گرفتن حداقل امتیاز از این دو دیدار برای این تیم چندان غیرمنطقی به نظر نمی رسد.

 تصاوير:مهدي باراني شيخ رباط،

 Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *