غیبت سرمربی در دیدار هفته سوم نفتی ها

 

به گزارش آسماری,هفته سوم رقابت های لیگ  دسته اول فوتبال فردا آغاز خواهد شد و نفت مسجدسلیمان در خانه خود میزبان فجر شهید سپاسی شیراز است.

 

نفت مسجدسلیمان در حالی فردا به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز می رود که سهراب بختیاری زاده سرمربی این تیم چند روزی است که بدلیل اختلافاتی که با مدیران باشگاه در جذب بازیکن پیدا کرده موقتا از تیم نفت جدا شده است.

 

روز گذشته سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری گفت:مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید دارد که چند بازیکن سفارشی را به لیست بازیکنان نفت تحمیل کند که من با این موضوع مخالفم و معتقدم ورود بازیکن سفارشی به تیم ضربه وارد می کند.

 

وی گفت:طی آخرین جلسه ای که با مدیران باشگاه داشتم به من گفتند که اگر درخواستشان مبنی بر حضور این بازیکنان سفارشی در ترکیب تیم نفت را نپذیریم باید از تیم نفت جدا شوم و من هم موقتا از همراهی تیم خودداری می کنم تا مدیریت باشگاه تکلیف را مشخص کند.

 

بختیاری زاده در دو هفته ای که از آغاز رقابت های لیگ  دسته یک می گذرد توانسته است یک پیروزی و یک باخت را کسب نماید.ترکیب بازیکنان نفت مسجدسلیمان در فصل پیش رو میانگین سنی جوانی را نشان می دهد و هواداران نفت مسجدسلیمان امسال امید دارند که با این بازیکنان جوان و با استعداد خود بتوانند جایگاه قابل قبولی را در پایان فصل کسب نمایند.

 

بروز چنین حواشی آنهم در هفته های ابتدایی آغاز رقابت ها قطعا به ضرر تیم نفت تمام خواهد شد و هواداران نفت مسجدسلیمان بشدت نسبت به دخالت هایی که از سوی برخی مدیران غیرفوتبالی در تصمیمات سرمربی تیم صورت گرفته است گلایه مند بوده و خواهان حمایت مدیریت باشگاه از کادرفنی و سرمربی نفت مسجدسلیمان هستند.

 

یک مقام مسئول در تیم نفت مسجدسلیمان به خبرنگار ما گفت:تا این لحظه سهراب بختیاری زاده حاضر به حضور در تمرینات تیم و همراهی تیم نفت در دیدار روز جمعه نشده و  اعلام کرده تازمانی که تکلیف بازیکنان سفارشی مشخص نشود حاضر به همراهی نفت مسجدسلیمان نخواهد بود.

 

حال باید دید که آیا بختیاری زاده در مقابل خواسته های غیرحرفه ای مدیران در ازای ماندن در تیم نفت تسلیم خواهد شد؟

 

دیدار بین تیم های نفت مسجدسلیمان و فجرشهید سپاسی شیراز جمعه ۲۹ مرداد ماه راس ساعت ۳۰/۱۸ در استادیوم شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *