فاز اول آلومینیوم مسجدسلیمان با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان آماده افتتاح است/دعوت از سرمایه گذاران برای ایجاد صنایع پایین دستی آلومینیوم

 

علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با آخرین مراحل راه اندازی فاز اول کارخانه آلومینیوم گفت:در فاز اول این کارخانه پروفیل آلومینیوم در انواع مختلف و با توجه به نیاز خریدار تولید خواهد شد که هم اکنون تولید آزمایشی این محصول آغاز شده و تاکنون حدود ۶۰ تن پروفیل با کیفیت مرغوب در این کارخانه تولید شده است.

 

وی افزود:فاز اول آلومینیوم مسجدسلیمان آماده افتتاح است و در آینده ای نزدیک طی مراسمی رسما به بهره برداری خواهد رسید و همزمان با افتتاح فاز اول  کلنگ احداث فاز دوم کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان هم به زمین زده خواهد شد و شاهد آغاز عملیات اجرایی فاز دوم خواهیم بود.

 

گوروئی ادامه داد:در حال حاضر زیرساخت های مورد نیاز فاز دوم آلومینیوم مسجدسلیمان  از جمله آب,برق و گاز در حال تامین است.

 

فرماندار مسجدسلیمان عنوان داشت:با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از اشتغال زایی در شکل گیری صنایع پایین دستی آلومینیوم محقق خواهد شد در تلاشیم تا این صنایع را از طریق بخش خصوصی در منطقه ایحاد کنیم .

 

گوروئی تاکید کرد:صد در صد سرمایه گذاری احداث کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و با هدف رفع غبار محرومیت از شهرستان مسجدسلیمان انجام شده است.

 

رئیس شورای اشتغال مسجدسلیمان خاطرنشان ساخت:هم اکنون تعدادی از سرمایه گذاران بومی برای ایجاد صنایع پایین دستی آلومینیوم درخواست داده اند و موافقت های اولیه برای فعالیت آنها اخذ شده و لذا از همه سرمایه گذاران در این حوزه برای شروع فعالیت و ایجاد صنایع پایین دستی الومینیوم دعوت می کنیم.

 

لازم به ذکر است که  بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی به فرمان سید روح‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی در مورخ ۹ اسفند ۱۳۵۷با هدف کمک به فقرا و نیازمندان تأسیس شد و این نهاد نشات گرفته از انقلاب اسلامی، غير انتفاعی، دارای شخصيت حقوقی و استقلال مالي، اداري و استخدامي که تحت نظارت عاليه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اداره می‌شود و اهداف كلي آن عبارتست از کمک به ارتقاء سطح زندگی مادی, معنوی و فرهنگی مستضعفان و محرومین جامعه همراه با اداره بهینه دارائیهای تحت پوشش با حضور مؤثر در صحنه‌هاي اقتصادي در چارچوب سياستهاي كلي نظام.

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *