فراخوان جذب خادمان افتخاری/ جذب خادم افتخاری دانش آموز برای نخستین بار در مسجد جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران؛ سید حسین موسوی با اشاره به تشرف روزافزون زائران و نمازگزاران به مسجد مقدس جمکران از اقصی نقاط این کره خاکی، اظهار کرد: مرکز خادمان افتخاری با هدف ارائه خدمات به خیل کثیر عاشقان و منتظران حضرت ولی‌عصر(عجل الله تعالی فرجه) فراخوان پذیرش خادم افتخاری از افراد ۱۷ تا ۵۰ سال را اعلام کرده است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از سه هزار خادم افتخاری در بخش برادران و دو هزار و ۲۰۰ خادم افتخاری در بخش خواهران، با اخلاص و به صورت داوطلبانه مشغول به ارائه خدمات مختلف به منتظران حضرت مهدی (علیه السلام) هستند، ابراز کرد: مسجد مقدس جمکران برای تکمیل ظرفیت خادمان افتخاری اقدام به جذب خادم در بخش‌های مختلف کرده است.
مسؤول خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران با اشاره به ارائه خدمات متنوع توسط خادمان افتخاری در تمام ساعات و ایام هفته افزود: این فراخوان با هدف جذب علاقمندان خدمت در بخش‌های خدمات عمومی و تخصصی طراحی شده است و شرایط عمومی پذيرش و ثبت نام خادمان افتخاری هر بخش در سایت مسجد مقدس جمکران موجود است.

موسوی با بیان اینکه شرایط جذب خادمان در بخش خدمات عمومی در زمینه‌های مختلف همچون انتظامات، راهنمایی، خدمات تنظیف و… مهیا شده است، گفت: یکی از بخش‌های مهم جذب خادمان افتخاری، بخش خدمات ویلچر است، از علاقمندانی که توانایی خدمت به نمازگزارن در این بخش را دارند دعوت می شود در مرحله اول با پر کرد فرم مربوط به “خدمات ویلچر” که به تازگی و به صورت مجزا در بخش خادمان سایت مسجد مقدس جمکران اضافه شده است، اعلام آمادگی کنند.

وی با اشاره به جذب خادمان متخصص و داوطلب خدمت در بخش های مختلف بیان کرد: از اساتید حوزه و طلاب علوم دینی برای خدمت افتخاری در بخش های فرهنگی همچون حلقه های معرفت، جوانان و انتظار، جوانه های و انتظار و پاسخگویی و سایر امور فرهنگی دعوت می کنیم تا به جمع خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران بپیوندند.

موسوی با اشاره به نیاز مسجد مقدس جمکران و تنوع ارائه خدمات تخصصی اضافه کرد: در حوزه های فرهنگی همچون تلاوت قرآن و مکبری اذان و در حوزه تخصص های هنری، انواع فعالیت های مرتبط همچون رسانه، فیلم سازی، تدوین و خبرنگاری و…، و بخش فنی، مسجد مقدس جمکران خادم افتخاری می پذیرد.

مسئول خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه حداقل زمان خدمت در مسجد در طول هفته ۴ ساعت است، افزود: اقشار مردم، دانش آموزان، دانشجویان و بسیجیان با داشتن حداقل مدرک دیپلم، برای تمام متقاضیان، و گواهی اشتغال به تحصیل و فرم رضایت ولی ویژه علاقمندان زیر ۱۸ سال، که از شرایط جذب خادمان داوطلب خدمت افتخاری است، ضمن پر کرد فرم های مربوطه و تایید و گزینش مسولین مربوطه، می توانند به ارائه خدمت افتخاری در مسجد بپردازند.

موسوی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۰ درصد خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران شهرستانی هستند اظهار کرد: خادمان افتخاری شهرستانی که در مسجد مقدس جمکران به فعالیت می‌پردازند از شهرستان‌های تهران، ورامین، اسلامشهر، کرج، یزد و کاشان و دیگر شهرستان‌های سراسر کشور هستند.

وی با اشاره به ثبت نام از خادمان افتخاری در سه بخش برادران و خواهران و خدمات ویلچری عنوان کرد: افرادی که علاقه‌مند هستندبه صورت افتخاری در این مسجد شریف خدمت کنند، می‌توانند به آدرس jamkaran.ir مراجعه کرده و در مرحله اول با پر کردن فرم مربوطه، ثبت نام کنند.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *