قبل از تزریق ژل به لب چه باید کرد؟

 

شما واقعاً لازم نیست کار خاصی قبل از تزریق ژل به لب خود انجام دهید، اگرچه چند مورد وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانند تجربه لذت‌بخش‌تر و بدون دردسری را داشته باشید.
سعی کنید به خوبی بدن خود را هیدراته کنید: چند ساعت قبل از تزریق به میزان کافی آب بنوشید.
گاهی اوقات بعضی از افراد در حین تزریق احساس ضعف می‌كنند. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید نوشیدن آب به مقدار کافی قبل از تزریق می‌تواند تفاوت بزرگی در احساس شما در حین تزریق ایجاد کند.
به همین ترتیب، خوردن یک میان‌وعده کوچک در ساعتی قبل از تزریق سطح قند خون را در حد طبیعی نگه می‌دارد و همچنین می‌تواند به جلوگیری از ضعف کمک کند.
اگر در جاهای دیگر صورت خود تزریق انجام می‌دهید، بهتر است قبل از ورود به مطب آرایش خود را پاک کنید، اما برای تزریق فیلر به لب این چنین نیست. به راحتی می‌توانید قبل از استفاده از کرم بی‌حسی موضعی روی لب، رژ لب خود را پاک کنید.
اگر از زخم‌های سرماخوردگی رنج می‌برید، به پزشک معالج خود اطلاع دهید. قطعاً هنوز می‌توانید تزریق لب را انجام دهید، اما به شما توصیه می‌شود چند روز قبل و چند روز بعد از تزریق از کرم ضد ویروس لب استفاده کنید.
چه کارهایی نباید قبل از تزریق فیلر به لب انجام شود
باز هم لیست بزرگی از مواردی که نباید قبل از تزریق ژل به لب انجام دهید وجود ندارد.
اقدام قبل از تزریق ژل لب
مهم‌ترین چیزهایی که باید از آن جلوگیری کرد استفاده از داروهایی است که احتمال خونریزی و کبودی را افزایش می‌دهد. این داروها شامل مسکن‌های ساده مانند آسپرین و ایبوپروفن و همچنین مکمل‌هایی مانند روغن ماهی است. در حالت ایده‌آل، باید حداقل سه تا پنج روز قبل از تزریق لب از مصرف این موارد خودداری کنید.
با این حال، باید تأکید کرد که اگر به توصیه پزشک بنا به دلایل پزشکی داروی رقیق کننده خون مصرف می‌کنید، نباید مصرف آن‌ها را صرفاً برای تزریق فیلر به لب متوقف کنید. این داروها شامل داروهایی مانند وارفارین و کلوپیدوگل است. مصرف این داروها قطعا واجب‌تر از تزریق ژل به لب است.
اگر باردار هستید یا شیر می‌دهید، یا قصد باردار شدن دارید قطعاً به تأخیر انداختن تزریق بسیار امن‌تر است. هیچ مدرک مشخصی وجود ندارد که فیلرها برای جنین یا کودک شیرخوار ایمن یا خطرناک هستند.
احتمالاً مهم‌ترین نکته قبل از تزریق ژل به لب، برنامه‌های شما برای چند روز آینده است. احتمالاً لب‌های شما بعد از تزریق چند روز متورم می‌شوند و در بعضی از افراد تورم ممکن است به اندازه‌ای باشد که ترجیح دهند برای چند روز در خانه بمانند و در جمع‌ها حضور نداشته باشند.
تزریق ژل یکی از بهترین روش ها برای حجم دهی و درمان چین و چروک های لب ها است. این روش زیبایی به افراد کمک می کند که لب هایی حجیم و شاداب داشته باشند و یکی از عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار است.
تزریق ژل به لب یک عمل زیبایی ایمن بوده که عوارض چندانی ندارد؛ اما افرادی که تصمیم دارند این عمل را انجام دهند، باید آمادگی لازم را برای آن داشته باشند تا بتوانند بهترین نتیجه را از تزریق ژل به لب هایشان بگیرند.
برای درک بهتر این موضوع، قصد داریم در این مقاله در مورد توصیه ها و اقدامات مهم قبل از تزریق ژل به لب صحبت کنیم؛ بنابراین توصیه می کنیم که این مقاله را حتما بخوانید تا اگر برای تزریق زل اقدام کردید، با آمادگی کامل این کار را انجام دهید.
چه کارهایی را قبل از تزریق ژل لب انجام دهیم

تزریق ژل چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ژل ها فراورده های طبیعی یا مصنوعی هستند که با هدف از بین بردن چین و چروک ها، بهبود انحنای سطحی پوست و حجم دهی به آن مورد استفاده قرار می گیرند. این فیلرها بین ۶ ماه تا ۲ سال ماندگاری دارند و یکی از پرطرفدارترین ژل ها، ژل هایی هستند که از هیالورونیک اسید ساخته شده اند.
ژل های هیالورونیک اسید، از اجزای ساختاری طبیعی پوست بوده و حالتی طبیعی به پوست می دهند. در حالت کلی تزریق ژل برای جوان سازی پوست صورت و پشت دست ها استفاده می شود.

آنچه باید قبل از تزریق ژل لب در مورد نحوه تزریق ژل بدانیم:

لب یکی از اجزای مهم صورت می باشد. که بر اثر افزایش سن حجم خود را از دست میدهد. که مي‌توان به وسیله تزریق ژل لب دوباره به لب هاست حجم داد
تزریق ژل لب توسط سوزن های بسیار نازک و با زاویه مناسب توسط پزشک متخصص انجام میشود البته باید در نظر داشت از تزریق ژل لب با پزشک خود مشاوره داشت و در مورد مدل لب خود صحبت کنید

چه کسانی نمیتوانند تزریق ژل لب را انجام دهند?

 اقدامات قبل از تزریق ژل لب چیست?

قبل از تزریق ژل لب، باید از ۱۰ روز قبل از تزریق از استفاده  کردن از داروهای شل کننده خون مانند آسپرین یا داروهای ضد التهابی مانند ژلوفن پرهیز کنید
از تزریق ژل لب نباید از هرگونه ویتامین و روغن استفاده شود مانند ویتامین ای یا روغن ماهی چون باعث افزایش احتمال خونریزی مي‌شود و قبل از تزریق ژل کبودی می شود
میتوانید ۱ساعت قبل از تزریق ژل لب، یک استامنيوفن بخورید تا از درد احتمالی تزریق جلوگیری کنيد
۲هفته قبل از تزریق ژل لب، از رفتن به دندان پزشکی خودداری کنید
قبل از تزریق ژل لب، غذای سبک بخورید

چه کسانی نمیتوانند تزریق ژل لب را انجام دهند?

قبل از تزریق ژل لب، باید از عفونت های خود مطمئن شوید و نسبت به حساسیت به داروها با دکتر خود مشورت کنیم ممکن است نسبت به داروی بی حسی مانند لیدوکائین حساسیت داشته باشید که قبل از تزریق ژل در به پزشک خود بگویید
یکی دیگر از مسائلی که باید قبل از تزریق ژل لب، از آن مطمئن شوید بارداری میباشد
ورزشکاران قبل از تزریق ژل لب، باید بدانند تزریق ژل ممکن است ازمایش دوپینگ را مثبت نشان دهد

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است?

ماندگاری تزریق ژل ۶ تا ۱۲ ماه می باشد که باید قبل از تزریق ژل لب از مدل لب خود مطمئن شوند چون اگر بعد از تزریق ژل لب ناراضی باشند باید تخلیه ژل لب را انجام دهند و آن خود پیامدهایی برای آنها دارد

منبع: کلینیک حیات

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *