مجوز برگزاری دیدار فوتبال نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر صادر شد/ تشکر سرپرست تیم نفت و رئیس هیئت فوتبال از تلاش و پیگیری های صورت گرفته/ تماشای دیدار تیم نفت مسجدسلیمان با ایران جوان بوشهر رایگان اعلام شد

چاپ خبر

مجوز برگزاری دیدار فوتبال نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر که بعلت بدهی دو باشگاه با مشکل مواجه شده بود با پیگیری و تلاش جمعی از مسئولین ورزشی شهر و استان و برخی عوامل موثر کشوری، صادر گردید. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-بیژن دانش سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار […]

ثبمجوز برگزاری دیدار فوتبال نفت مسجد سلیمان و ایران جوان بوشهر که بعلت بدهی دو باشگاه با مشکل مواجه شده بود با پیگیری و تلاش جمعی از مسئولین ورزشی شهر و استان و برخی عوامل موثر کشوری، صادر گردید.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-بیژن دانش سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:ساعاتی قبل با پیگیری و تلاش فراوان عوامل باشگاه و همکاری جمعی از مسئولین، کارت بازی بازیکنان صادر و برگزاری اولین دیدار تیم نفت بلامانع شد.
وی گفت: متاسفانه در ادوار گذشته بعلت عدم پرداخت حق و حقوق برخی بازیکنان، شکایاتی علیه باشگاه صورت گرفته بود که با دوندگی های فراوان یک ماه فرصت داده شد تا این مبالغ پرداخت گردد.
مجتبی حیدری از مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که در این رابطه پیگیریهایی صورت داده بود در گفتگو با خبرنگار ما از تلاشهای استاندار خوزستان و دیگر مدیران و عوامل تیم در راستای رفع این مشکل قدردانی کرد و افزود: شایسته است در این میان از پیگیریهای دلسوزانه استاندار محترم خوزستان قدردانی شود که با تلاشی خاص، جوانان این شهر و هواداران تیم نفت را خوشحال کرد و امیدوارم وزارت نفت این بدهی ها را پرداخت نماید تا برای بازیهای آینده تیم نفت مشکلی پیش نیاید.
در ادامه محمود احمدی رئیس هیئت فوتبال مسجدسلیمان نیز در گفتگویی کوتاه با این خبرگزاری، تماشای دیدار تیم نفت مسجدسلیمان با ایران جوان بوشهر را رایگان اعلام کرد و شرایط میزبانی را هم مهیا دانست و از تلاش مدیران و دست اندر کاران جهت حل مشکل تیم نفت قدردانی نمود.
گفتنی است:نفت مسجدسلیمان در اولین دیدار خود در فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول، امروز یکشنبه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان میزبان ایرانجوان بوشهر خواهد بود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *