مدال های رنگارنگ دستاورد حضور نفت و گاز مسجدسلیمان در المپیاد ورزشی

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، كاروان ورزشي اين شركت كه در دو بخش آقايان و بانوان در مسابقات حضور يافته بود موفق به كسب ۶ عنوان قهرماني شد .

 

طي اين مسابقات كه از ۱۷ مرداد لغايت ۲۷ مرداد  كه در شهرهاي ساري و نكا در بخش آقايان و شهر شيراز در بخش بانوان برگزار شد فرزندان زير ۲۵ سال تيم هاي ورزشي شركت هاي فرعي شركت ملي نفت ايران با يكديگر به رقابت پرداختند .

 

كاروان ورزشكاران مرد شركت نفت و گاز مسجدسليمان متشكل از ۹۴ ورزشكار توانست در مسابقات شطرنج و بدمينتون توسط ميثم شهبازي و مهزيار خلفيان ۲ مدال نقره كسب نمايد .

 

در رشته ي فوتبال نيز در اتفاقي بي سابقه در تمامي ادوار اين مسابقات تيم فوتبال فرزندان كاركنان نفت توانست به فينال مسابقات راه يابد و مقام دومي اين مسابقات را كسب نمايد .

 

در كشتي فرنگي نيز كشتي گيران شركت نفت و گاز مسجدسليمان عليرغم شايستگي فراوان بر سكوي سومي ايستادند و به مدال برنز اين مسابقات قناعت كردند .

اما در شنا تيم نفت درخششي خيره كننده داشت و توانست ۵ مدال رنگارنگ شامل يك مدال طلا ۲ نقره و ۲ برنز را كسب نمايد .

 

در بخش بانوان نيز خانم ها مليكا اله مرادي و كيميا جعفري در رشته ي بدمينتون توانستند با درخشش خيره كننده به تيم مناطق نفتخيز جنوب جهت همراهي اين تيم و حضور در مسابقات شركت هاي تابع وزارت نفت راه يابند . 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *