مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور با دعوت از خبرنگاران و اصحاب رسانه از آنان تجلیل کرد

چاپ خبر

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور با دعوت از خبرنگاران و اصحاب رسانه در نشستی خبری با اشاره به جایگاه والای خبرنگاران از آنان تجلیل کرد. سید حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: همانطور ما میدانیم بحث اطلاع رسانی و خبر بر […]

ااتمئبه گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور با دعوت از خبرنگاران و اصحاب رسانه در نشستی خبری با اشاره به جایگاه والای خبرنگاران از آنان تجلیل کرد.
سید حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: همانطور ما میدانیم بحث اطلاع رسانی و خبر بر روی مردم و جامعه بسیار تاثیر گذار هست و امیدواریم تا خبرنگاران در زمینه خبر و اطلاع رسانی قدم های مثبت و موثر را بردارند و دقیقا این روز مقارن با شهادت خبرنگار صارمی شده است.
سید حمید صالحی با بیان اهمیت قلم در قرآن و روایات بیان داشت:در قرآن هم به اهمیت قلم و اطلاع رسانی اشاره شده است و پیامبر هم به قلم و آنچه مینویسد قسم خورده است که همین امر وظیفه سنگین خبرنگار را دوچندان میکند.

وی ادامه داد:امروز بنده در جمع اهالی رسانه و خبرنگار هستم و بسیار از این بابت خوشحالم که میتوانم از توصیه ها و انتقادات و پیشنهادات شما برای بهتر شدن سد و نیروگاه کمک بگیریم و قطعا دیدگاه شما با هرکسی فرق دارد و این طبیعیست که شما از زاویه دیگری به همه چیز نگاه میکنید که اکثر مدیران و مردم نگاه نمیکنند.

صالحی اضافه کرد: تاثیرگذاری خبر و فضای مجازی بسیار زیاد خواهد بود و این تاثیرگذاری چه مثبت و چه منفی،فضای منطقه را تحت تاثیر قرار میدهد و باید دیدگاه مردم به مسائل جامعه تغییر کند و قطعا شما باید این فضا را در دست بگیرید،نوشته و خبر شما تاثیرات مثبتی میتواند روی جامعه بگذارد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص میزان تولید برق و مصرف آن گفت: ما در کشور رتبه اول میزان تولید برق را داریم ولی در مصرف آن دوم هستیم و ۷۰ درصد برق تولیدی مان در خوزستان مورد استفاده قرار میگیرد.
مدیر این واحد نیروگاهی در پایان ضمن تاکید درباره مصرف صحیح آب از همه مردم تقاضا کرد تا در مصرف بهینه و صحیح آب کار کنند و صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهند و حتما اگر اینطور مثل حال حاضر پیش برویم شاید در آینده فرزندانمان برای زندگی در این منطقه با مشکل جدی آب روبرو باشند.
گزارش:امید طهماسبی


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *