مراسم قرائت دعای پر فیض عرفه در مسجد مقدس جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران؛ حجت الاسلام مهدی حسین آبادی، با اشاره به اهداف برگزاری مراسم عبادی و ادعیه به تشریح فعالیت های مسجد مقدس جمکران در نخستین سال حرکت به سمت چشم انداز ۱۲ ساله پرداخت و اظهار کرد: از آنجا که شعار چشم انداز، “ملجأ عبادی و مرجع مهدوی در تراز جهانی” است، جایگاه عبادی مسجد جایگاهی ویژه است و با توجه به وجه عبادی مسجد به عنوان پناهگاه عبادی، این مکان مقدس همواره میزبان و پذیرای زائرین و نمازگزاران بی شماری بوده است.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه جایگاه عظیم مسجد مقدس جمکران به عنوان ملجأ عبادی مردم و مكاني براي عبوديت و بندگي خداوند از جایگاه ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: با توجه به اهمیت این جایگاه، ادعیه هایی که وجه و صبغه عبادی همچون دعای عرفه دارند، در واحد مراسم به صورت ویژه برای آن برنامه هایی خاص، تدارک دیده می شود.
حسین آبادی در ادامه گفت: بر همین اساس، در آستانه فرا رسیدن روز بزرگ عرفه و به همت معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران، برنامه قرائت دعای عرفه در این روز عظیم، در مسجد مقدس جمکران پیش بینی شده است.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران با اعلام این خبر اظهار کرد: ویژه برنامه و مراسم دعای عرفه در مسجد مقدس جمکران همزمان با روز عرفه با سخنرانی حجت الاسلام شهیدی در مورد مضامین دعای عرفه به مدت ۱۵ دقیقه  آغاز می شود.
وی با بیان اینکه حضور مردم در مراسم عبادی همچون دعای عرفه که از جایگاه رفیعی برخوردار است، باعث افزایش آرامش معنوی می شود، اضافه کرد: پس از سخنرانی، مراسم با قرائت دعای پر فیض عرفه، توسط حجت الاسلام شهیدی ادامه می یابد.
وی با دعوت از هموم مردم برای حضور در این مراسم خاطرنشان کرد: این مراسم راس ساعت ۱۵ و با حضور مردم مومن و خداجوی ایران اسلامی برگزار در شبستان امام علی علیه السلام ویژه برادران و شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران ویژه خواهران آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *