مردم از وضعیت اقتصادی گله‌مند هستند و به روش‌های مختلف در حال فریاد زدن این گله‌مندی هستند

علی عسگر ظاهری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مسجدسلیمان، اظهار کرد: متأسفانه مشکلات اقتصادی مردم هرروز در حال افزایش است و برنامه‌های تیم اقتصادی دولت برای رفع این مشکلات نیز تاکنون نتجه ای در پی نداشته است.

 

وی افزود: افزایش هزینه‌های معیشت با رشد ۵۰ درصدی نرخ پیشنهادی برای برخی حامل‌های انرژی و عدم یک برنامه مدون برای رفع مشکلات اقتصادی مردم و کاهش نرخ بیکاری در بودجه ۹۷ مورد اعتراض مردم است.

 

نماینده مردم مسجدسلیمان گفت: مردم گله‌مند هستند و به روش‌های مختلف در حال فریاد زدن این گله‌مندی هستند. دولت برای این گلایه‌های به‌حق مردم باید تدبیری بیاندیشد و اجازه افزایش مشکلات اقتصادی را ندهد.

 

وی عنوان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در تلاش هستند تا با اصلاح بودجه پیشنهادی دولت، کمترین فشار اقتصادی متوجه مردم شود و مشکلات اقتصادی امروز مردم را کاهش دهند.

 

ظاهری گفت: در تجمعات روزهای اخیر عده‌ای سودجو در میان مردم حضور پیدا کردند و قصد بحران‌آفرینی و تغییر نوع مطالبات را دارند که لازم است مردم با بصیرت ما اجازه جولان دادن به این مغرضان سیاسی را ندهند و مطالبات خود را از مسیر قانونی دنبال کنند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *