مرکز تصویر برداری M.R.I مسجدسلیمان افتتاح شد+تصاویر

 

 

 

به گزارش آسماری,مراسم افتتاح مرکز تصویربرداری M.R.I و خوابگاه دانشجویی حضرت زهرا (س) در شهرستان مسجدسلیمان  صبح امروز با حضور مهندس گوروئی فرماندار شهرستان مسجدسلیمان و مهندس ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

علی عسگر ظاهری در ابتدای این مراسم به اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای آماده سازی فیزیکی بیمارستان ۲۲بهمن سابق اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد تا با پیگیری مسئولین شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان این بیمارستان با نام سابق به چرخه خدمات درمانی مسجدسلیمان بازگردد.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود:اعتباری بالغ بر ۶۴میلیارد تومان برای بیمارستان نفت واقع در منطقه شیخ مندنی اختصاص داده شده و تا پایان سال جاری پس از انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار شروع بکار خواهد نمود.

 

وی ادامه داد:با پیگیری های صورت گرفته در وزارت بهداشت امروز ۴۶متخصص در شهرستان در حال فعالیت هستند و کماکان در تلاش هستیم جهت رفاه بیشتر شهروندان زمینه ورود متخصصان بیشتر را در شهرستان فراهم آوریم‌.

 وی همچنین به راه اندازی و نصب دستگاه سی تی اسکن تا پایان امسال در بیمارستان نمره دو اشاره کرد‌.

 

علی عسگر ظاهری در پایان خواستار توجه ویژه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان به شهرستان مسجدسلیمان شد  تا در جهت ارتقا وضعیت بهداشت و درمان مسجدسلیمان همکاری و اقدامات لازم را جهت تبدیل شدن شبکه بهداشت و درمان شهرستان به دانشکده علوم پزشکی انجام‌ دهند‌.

 

 

دکتر سید احمد موسوی مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این مراسم با اشاره به اینکه با توجه  به اینکه شهرستانهای مسجدسلیمان ، لالی ،اندیکا و هفتکل فاقد دستگاه MRI می باشند و اینکه بیشتر از ۷۵ درصد اعزام های بیماران به مرکز استان به خاطر نبود دستگاه تصویربرداری ام آر آی می باشد گفت: با توجه به لزوم تشخیص سریع بیماری  و  ارائه خدمات تشخیصی مناسب جهت بیماران این مرکز  افتتاح می شود.

 

وی افزود:از طرفی با توجه به اینکه شهرستان مسجدسلیمان دارای مجتمع آموزش عالی سلامت بوده و در این مجتمع حدود ۱۰۰ دانشجو مشغول به تحصیل می خوابگاه مناسب جهت دانشجویان دختر با امکانات کامل جهت دانشجویان افتتاح گردید .

 

 دکتر موسوی در ادامه  گفت: مرکز M.R.Iو با اعتباری بالغ بر چهارده میلیارد تومان  و خوابگاه دانشجویی دخترانه حضرت زهرا (س) با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان از اعتبارات  دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز احداث شده است.

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *