موافقت اولیه برای احداث ترمینال ها در محوطه فرودگاه اخذ شده/ از رسانه ها می خواهیم نقد سازنده را ادامه دهند/ شهرداری باید منضبط,دقیق و با برنامه عمل کند

 

به گزارش آسماری, صبح امروز با حضور محمد آغاجری رئیس سازمان بازرسی استان خوزستان،حجت الاسلام امینی امام جمعه و علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان و دیگر مدیران اجرائی شهرستان جلسه شورای اداری مسجدسلیمان در محل فرمانداری برگزار شد.

 

علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان طی سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت:مجموعه رسانه ای در شهرستان مسجدسلیمان در استان بی نظیر است و مهم ترین خصوصیت خبرنگاران شهرستان خیرخواهی و کار بدون حب و بغض است  و همیشه یار و یاور ما در مسیر خدمت به مردم بوده اند..

 

وی افزود:ما از رسانه ها می خواهیم نقد سازنده را ادامه دهند چرا که نگاه ما این است که این نقدها دلسوزانه است.

 

گوروئی با اشاره به در پیش بودن هفته دولت گفت:مدیران دستگاه های دولتی عملکرد خود را برای مردم ارائه دهند و پروژه های آماده برای افتتاح را به فرمانداری اعلام نمایند.

 

وی با اشاره به آغاز عملیات اصلاح شبکه آب منطقه کلگه تصریح کرد:شهرستان مسجدسلیمان علیرغم اینکه در کنار دو سد بزرگ قرار دارد اما در برخی مناطق ما هر ۴۸ ساعت یکبار آب شهری داریم که امیدواریم با اصلاح شبکه آب در منطقه کلگه بیش از ۸۰ درصد آب مسجدسلیمان پایدار شود.

 

فرماندار مسجدسلیمان در رابطه با آخرین وضعیت راه اندازی فرودگاه مسجدسلیمان عنوان داشت:با عنایت ویژه امیر قربانی فرمانده هوانیروز کشور موافقت اولیه برای احداث ترمینال ها در محوطه فرودگاه اخذ شده و بزودی پس از طی مراحل اداری و ارائه درخواست کتبی تلاش خواهیم کرد عملیات احداث ترمینال ها آغاز شود.

 

 

وی در رابطه با معضل بیکاری در مسجدسلیمان یادآور شد: یکی از راه های کاهش نرخ بیکاری در مسجدسلیمان ایجاد اشتغال در پروژه های پتروشیمی و آلومینیوم است که  فاز اول کارخانه آلومینیوم سازی بزودی و با حضور معاون اول رئیس جمهور و فاز اول پروژه پتروشیمی در سال ۹۷ به بهره برداری خواهند رسید.

 

 

رئیس شورای تامین مسجدسلیمان در تذکری به شهرداری تاکید کرد: شهرداری مسجدسلیمان باید با انسجام و برنامه بیشتری و منضبظ تر و دقیق تر عمل کند زیرا در شهرهای همجوار هر روز شاهدافتتاح پارک و فضای سبز هستیم و این یعنی ما کوتاهی کردیم،انتظار می رود شهرداری با دقت بیشتری عمل کند.

 

وی افزود: در پروژه پارک روبروی ترمینال علیرغم تذکرات متعددی که داده ایم  بخش زیادی از فضای پارک فقط سنگ کاری شده است و جایی برای فضای سبز ندارد,وقتی کاری بخوبی انجام نشود یعنی حیف و میل بیت المال.

 

گوروئی در تذکری به راه و شهرسازی گفت:مسئولیت زمین ها برعهده اداره راه و مسکن و شهرسازی است و اگر یک متر زمین خواری صورت بگیرد برعهده این اداره است و انتظار داریم در حفظ این بیت المال توجه جدی داشته باشند.

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *