نرم افزار مدیریت فرآیند آموزش در نفت و گاز مسجدسلیمان پیاده سازی شد

چاپ خبر

نرم افزار جامع مدیریت فرآیند آموزش و جمع آوری اطلاعات نیاز سنجی آموزشی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیاده سازی و اجراء گردید . به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-به نقل از روابط عمومی شرکت مزبور ، ابراهیم محمدی سرپرست اداره آموزش این شرکت با اعلام خبر بالا اظهار داشت : […]

غغنرم افزار جامع مدیریت فرآیند آموزش و جمع آوری اطلاعات نیاز سنجی آموزشی در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان پیاده سازی و اجراء گردید .

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-به نقل از روابط عمومی شرکت مزبور ، ابراهیم محمدی سرپرست اداره آموزش این شرکت با اعلام خبر بالا اظهار داشت : این نرم افزار که با همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب پیاده سازی و اجرا گردیده و راهکاری برای عملیاتی نمودن فرآیند آموزش شامل نیازسنجی ، برنامه ریزی ، اجرا ، ارزشیابی و نظارت می باشد .

وی افزود : این نرم افزار از ۶ بخش اصلی سازمان – اطلاعات پایه – نیاز سنجی – فرآیند آموزش – گزارشات و مدیریت تشکیل گردیده و راهنمایی برای پیاده سازی و استقرار ملزومات استاندارد بین المللی آموزش ایزو ۱۰۰۱۵ می باشد .

وی در خصوص هدف از راه اندازی این سامانه گفت : ایجاد دسترسی پویا جهت مشاهده ، اطلاع و ارتباط فراگیران با واحدهای آموزش و در واقع فراهم آوردن بهترین بستر جهت اجرایی کردن نیاز سنجی و انجام اثربخشی ها در سازمان از جمله اهداف و قابلیت های این سامانه می باشد .


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *