نشست صمیمی جمعی از اهالی منطقه کلگه با فرماندار مسجدسلیمان

چاپ خبر

جمعی از اهالی منطقه کلگه بمنظور بررسی مسائل و مشکلات منطقه خود با هدف رسیدگی و برطرف کردن آنها با فرماندار مسجدسلیمان نشستی صمیمی داشتند. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-در این نشست که بیش از دو ساعت بطول انجامید اهالی کلگه و امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج)، پس از تقدیر و تشکر از […]

جمعی از اهالی منطقه کلگه بمنظور بررسی مسائل و مشکلات منطقه خود با هدف رسیدگی و برطرف کردن آنها با فرماندار مسجدسلیمان نشستی صمیمی داشتند.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-در این نشست که بیش از دو ساعت بطول انجامید اهالی کلگه و امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج)، پس از تقدیر و تشکر از تلاشهای گوروئی فرماندار مسجدسلیمان هرکدام بصورت جداگانه به بیان مشکلات پرداخته و از وی خواستند تا پیگیر رفع آنها باشد.
این جمع فعال که سالهاست جهت عمران و آبادانی منطقه خود در کنار یکدیگر پیگیر حل مشکلات می باشند در این نشست، کلگه را یکی از با قدمت ترین محلات مسجدسلیمان برشمردند و خاطر نشان کردند: این منطقه همواره در عرصه های مختلف در صفوف مقدم قرار داشته و بیش از ۱۸۶ شهید تقدیم انقلاب نمود اما متاسفانه خدمت رسانی به مردم و اهالی وفادار منطقه کلگه، شایسته ساکنینش نبوده و انتظارات بیش از این بود.
در این جلسه از فرماندار مسجدسلیمان خواسته شد مشکلاتی همچون وضعیت اسفبار فاضلاب منطقه، رسیدگی به وضعیت نابسامان آسفالت خیابانهای اصلی و فرعی، وضعیت روشنایی نقاط مختلف محله، مشکل تردد خودروهای سنگین که موجب نگرانی ساکنین گردیده و ساماندهی پارکها و زمین ورزشی کلگه با جدیت بیشتر پیگیری و مرتفع گردد.
در ادامه علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان ضمن قدردانی از تلاش و پیگیریهای مستمر اهالی کلگه که به گفته وی بعضا تا نیمه های شب نیز گزارشاتی از مشکلات این منطقه به وی داده میشود اظهار داشت: این انسجام و تلاش از سوی اهالی برای رفع مشکلات بسیار خوب و ضروری است و لذا امیدوارم با حفظ آن کمک نمایید تا این مشکلات برطرف گردد و بنده نیز دست یاری بسوی شما دراز میکنم.
گفتنی است: گوروئی فرماندار مسجدسلیمان هنگام بیان مشکلات توسط اهالی، تماسهایی با رؤسای ادارات برق، گاز وشبکه بهداشت برقرار و خواستار پیگیری بیشتر مشکلات منطقه مزبور شد. گزارش/روح الله جلیلی
11

12

14

13

15


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *