نشست فرهنگی خادمین اقامه نماز مسجد جمکران با محوریت مدافعان حرم

حجت الاسلام حسین آبادی، مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران در گفت و گو با مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، از برگزاری نشست فرهنگی خادمین اقامه نماز مسجد مقدس جمکران با محوریت مدافعان حرم خبر داد.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران بیان داشت: هدف از برگزاری این نشست فرهنگی، ارتقاء کیفیت خدمت از سوی خدام اقامه نماز این مسجد مقدس بوده است.
وی ادامه داد: با توجه به این که عده ای با از خود گذشتگی به دفاع از حریم اهل بیت(علیهم السلام) می پردازند، به حق می توان گفت که سنگ تمام گذاشته اند و به خوبی به وظیفه خود عمل کرده اند.
حجت الاسلام حسین آبادی تأکید کرد: خادمین مسجد مقدس جمکران در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند و باید از اعتقادات و حریم پاک زائران مسجد مقدس جمکران به بهترین شیوه دفاع کنند.
وی خاطرنشان کرد: در این نشست فرهنگی یکی از رزمندگان مدافع حرم با حضور در میان خدام اقامه نماز، به روایتگری از آخرین اتفاقات و تحولات جبهه جنگ با نیروهای تکفیری پرداخت.
مدیر مسجد مقام و شبستان های مسجد مقدس جمکران در پایان گفت: گرامی داشت یاد و خاطره شهید ناجی و تکریم خانواده این شهید مدافع حرم و مداحی، از دیگر برنامه های این نشست فرهنگی بود.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *