نفت مسجدسلیمان صدر نشین مقتدر لیگ یک/ نفت مسجدسلیمان ۲ مس کرمان ۱

به گزارش آسماری,در آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال در مسجد سلیمان بین دو تیم نفت مسجدسلیمان و مس کرمان برگزار شد که شاگردان محمود فکری ۲ بر یک به پیروزی رسید تا همچنان مقتدرانه در صدر جدول لیگ قرار بگیرد.

 

نفت مسجدسلیمان برای افزایش فاصله امتیازاتش با تیم‌های تعقیب کننده و مس کرمان برای صعود به رده چهارم جدول به‌دنبال کسب پیروزی بودند و در ابتدا تیم میهمان بود که در هفتمین دقیقه دروازه نفت را از روی یک ضربه پنالتی گشود و یک بر صفر پیش افتاد.

 

این گل دوام چندانی نداشت و پیمان میری در دقیقه ۱۳ گل مس را پاسخ داد تا نتیجه برابر شود و پس از اینکه ضربه میلاد میداودی در دقیقه ۳۶ تبدیل به گل نشد، پیمان میری در دقیقه ۳۷ بار دیگر برای نفت گلزنی کرد و همین بازیکن در دقیقه ۴۲ فرصت زدن گل سوم را هم داشت، اما فرصت تک‌به‌تک را در حالت نامتعادل از دست داد.

 

در نیمه دوم، بازی بیشتر در میانه میدان پیگیری می‌شد، بازیکنان نفت با دوندگی در این منطقه از زمین سعی در جلوگیری از ایجاد ارتباط بین خط میانی و حمله‌ی مس کرمان داشتند تا از ایجاد موقعیت‌های گلزنی برای تیم مقابل جلوگیری کنند و هنگام تصاحب توپ نیز حملاتی را از جناحین تدارک می‌دیدند تا پیروزی در این بازی را با زدن گل سوم تضمین کنند. ضمن اینکه تعویض‌های اجباری صادق صادقی و پیمان میری که بهترین بازیکن میدان وزننده دوگل تیمش بود، در کاهش قوای تهاجمی نفت در نیمه دوم تأثیرگذار بود.

 

در این نیمه، ضربه راه دور میلاد محمدی بازیکن مس کرمان در دقیقه ۶۶ توسط مسعود پورمحمد دروازه‌بان نفت مهار شد و احمد داودی مهاجم تعویضی نفت در دقیقه ۸۵ نتوانست فرار خوب محمد علی‌نژاد دیگر بازیکن تعویضی این تیم را تکمیل کند تا این بازی با گل‌های نیمه نخست و با حساب ۲ بر یک به‌سود نفتی‌ها تمام شود.

 

نفت مسجدسلیمان با کسب پیروزی در این بازی ۲۹ امتیازی شد و با فاصله پنج امتیازی نسبت به برق جدید شیراز در صدر جدول باقی ماند.

 

شرح گل‌ها
۰-۱ (مس): یک ضربه پنالتی نصیب تیم مس کرمان شد و علی غلامرضاپور این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا مس کرمان از میزبان پیش بیفتد.

۱-۱ (نفت): شوت سنگین میلاد میداودی توسط رضا حیدری دروازه‌بان مس کرمان برگشت داده شد و توپ برگشتی را پیمان میری با ضربه‌ای محکم تبدیل به گل تساوی کرد.

۲-۱ (نفت): کرنر ارسالی میلاد خدایی‌اصل با دخالت پیمان میری و ضربه سر این بازیکن وارد دروازه مس کرمان شد تا این بار نفتی‌ها از تیم میهمان پیش بیفتند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *