نفت مسجد سلیمان به دنبال صعود به لیگ برتر است

به گزارش آسماری,در خصوص پیش بینی اش از جایگاه تیم نفت مسجد سلیمان در رقابت های فصل آینده لیگ دسته اول اظهار کرد: اگر مشکل خاصی پیش نیاید هدف تیم نفت مسجد سلیمان حضور در جمع مدعیان لیگ یک است و به طور حتم به دنبال کسب نتایج قابل قبول و صعود به لیگ برتر هستیم.

 

 وی همچنین با اشاره به تساوی بدون گل روز گذشته تیم های نفت مسجد سلیمانو سیاه جامگان مشهد در دیداری دوستانه گفت: هر دو تیم بازی خوبی را ارائه دادند، هم تیم ما موقعیت هایی داشت که می توانست آنها را به گل تبدیل کند و هم تیم سیاه جامگان صاحب چند موقعیت خطرناک شد.

 

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: ما سعی کردیم برنده این دیدار دوستانه باشیم اما تیم سیاه جامگان با شیوه ای بازی کرد که ما نتوانیم به گل دست یابیم و همین امر باعث شد دو تیم در پایان به نتیجه تساوی رضایت دهند.

 

فکری در پایان با انتقاد از نحوه بازی خشن تیم سیاه جامگان در این دیدار دوستانه تصریح کرد: با توجه به اینکه بازی روز گذشته دو تیم، یک دیدار رسمی نبود ما سعی کردیم به گونه ای بازی کنیم که بازیکنان سیاه جامگان دچار آسیب دیدگی نشوند اما برخی از بازیکنان تیم مشهدی با بی ملاحظگی و عدم رعایت حال بازیکنان تیم ما بازی می کردند که من به همین دلیل به سبک بازی آنان اعتراض کردم.

 

 باشگاه خبرنگاران جوان

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *