نفت مقتدرانه در بالای جدول یکی تازی می کند

شهرداری 1 – نفت 3؛ نفت برنده دربی خوزستان

هفته یازدهم لیگ یک – استادیوم شهداء ماهشهر
چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶ – ساعت ۱۵:۱۵
شهرداری ماهشهر ۱ – نفت مسجدسلیمان ۳
گل‌ها: فرشید پاداش (۵۸) برای شهرداری – میلاد میداودی (۲۵) پیمان میری (۶۷) عباس عسکری (۲+۹۰) برای نفت
داور: روح‌الله شریفی
کمک داوران: محمدرضا طالبی و بهمن عبداللهی

شهرداری ماهشهر: اصغر عبداللهی، میلاد شیخ‌سلیمانی، خیرالله ویسی‌آرا، محمد باشی، هادی ایمانی، کمال نیک‌خوی، رضا جباری، حسین مالکی، مهدی عبدی، فرشید پاداش و بابا محمدی
سرمربی: کورش موسوی

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، علی گودرزی، مجید ایوبی، میلاد خدایی‌اصل، محمد خان‌احمدی، حمید نعمتی، سعید غلامعلی بیگی، اکبر آفاقی، حسین دوستدار، میلاد میداودی و پیمان میری
سرمربی: محمود فکری

خلاصه بازی
دیدار تیم‌های هم‌استانی شهرداری ماهشهر و نفت مسجدسلیمان با پیروزی ۳ بر یک تیم میهمان خاتمه یافت.

تیم‌های شهرداری ماهشهر و نفت مسجدسلیمان در استادیوم لبریز از تماشاگر شهداء ماهشهر مقابل هم صف‌آرایی کردند. نفت برای حفظ صدرنشینی و شهرداری برای نزدیک شدن به صدر جدول در پی کسب سه امتیاز این مسابقه بودند و همین امر بر حساسیت بازی افزوده بود، تا جایی ‌که این حساسیت به سکوهای ورزشگاه نیز کشیده شد.

نیمه اول این مسابقه با تک گل دقیقه ۲۵ میلاد میداودی مهاجم باتجریه‌ی نفت مسجدسلیمان به سود تیم میهمان خاتمه یافت، اما بازیکنان شهرداری در دقایق ابتدایی نیمه دوم این گل را توسط فرشید پاداش جواب دادند تا بازی به تساوی کشیده شود.

شاگردان محمود فکری که به نتیجه مساوی قانع نبودند، در ادامه نیمه دوم باز هم دروازه‌ی میزبان را هدف حملات‌شان قرار دادند و ۲ بار دیگر توسط پیمان میری و عباس عسکری به گل رسیدند تا با کسب پیروزی ۳ بر یک در زمین شهرداری ۲۶ امتیازی شوند و کماکان یکه‌تاز جدول لیگ یک باشند.

تیم شهرداری ماهشهر نیز با قبول شکست در این بازی خانگی به رده هفتم جدول رده‌بندی نزول پیدا کرد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *