نماینده الیگودرز در نطق میان دستور خود خواستار احداث جاده مسجدسلیمان به الیگودرز شد

چاپ خبر

محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۴ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خواستار احداث جاده مسجدسلیمان به الیگودرز شد. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز- به نقل از خبرگزاری خانه ملت، وی با تاکید بر ضرورت توجه به احداث جاده الیگودرز به مسجدسلیمان یادآور شد: […]

%d8%a7%d8%aa%d8%a7محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۴ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خواستار احداث جاده مسجدسلیمان به الیگودرز شد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز- به نقل از خبرگزاری خانه ملت، وی با تاکید بر ضرورت توجه به احداث جاده الیگودرز به مسجدسلیمان یادآور شد: شهرستان الیگودرز به عنوان پهناورترین شهرستان استان لرستان با داشتن روستاهای محروم و مناطق صعب‌العبور و با موقعیت استراتژیک خاص خود از نظر جغرافیایی با ۴ استان خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان و مرکزی هم مرز است.

خدابخشی افزود: احداث جاده الیگودرز به مسجد سلیمان علاوه بر بهره‌مندی روستاهای محروم واقع در مسیر این جاده که هنوز بعد از گذشت ۳۷ سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی از کمترین امکانات بی‌بهره هستند، باعث کوتاه‌تر شدن مسیر خوزستان به مرکز کشور نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: ضرورت امدادرسانی به این مناطق در مواقع بحرانی، ایجاد راه دسترسی جدید به منطقه مرزی خوزستان که از دیدگاه پدافند غیرعامل توجیه امنیتی دارد از دیگر مزیت‌های این جاده خواهد بود و همچنین با توجه به جاذبه‌های فراوان توریستی منطقه باعث رونق گردشگری و اشتغال پایدار خواهد شد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *