وزنه بردار مسجدسلیمانی مدال برنز مسابقات جهانی را كسب كرد

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، این پولادمرد مسجدسلیمانی توانست در مجموع با مهار وزنه ی ۳۶۴ کیلوگرم، نخستین مدال را برای کاروان اعزامی کشورمان بدست بیاورد .

 

بر پایه ی این گزارش ، در ششمین روز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در کشور ژاپن و رقابت دسته ۹۴ کیلوگرم، رحمان اورامه نماینده کشورمان از ساعت ۱۳ به وقت تهران در سالن ورزشی “اوتاسیتی” مجموعه “جنرال جیمنازیوم” روی تخته رفت و در نهایت دو مدال برنز را برای کشورمان در این دوره از مسابقات به ارمغان آورد .

 

اورامه که در حرکت یکضرب با مهار وزنه ۱۵۹ کیلوگرم در جایگاه پنجم قرار گرفته بود ، در حرکت دوضرب با مهار وزنه۲۰۵ کیلویی و در مجموع نیز با مجموع ۳۶۴ کیلوگرم به مقام  سومی و مدال برنز رسید .

 

اورامه در حرکت دوضرب ابتدا وزنه ۱۹۶ کیلوگرم را توانست مهار کند و در حرکت دوم وزنه ۱۹۷ کیلویی را بالای سر برد و در مرتبه سوم  نیز وزنه ۲۰۵ کیلویی را به نام خود ثبت کرد تا به مدال برنز حرکت دوضرب دست یابد و در مجموع با ۳۶۴ کیلوگرم برنزی شود .

 

لازم به ذکر است؛ اورامه سال قبل در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا نیز توانسته بود با ثبت وزنه ۱۴۲ کیلوگرم به عنوان چهارمی حرکت یکضرب، با مهار وزنه ۱۹۱ کیلوگرمی در حرکت دوضرب و سرانجام با مجموع ۳۳۳ کیلوگرم صاحب دو نشان برنز شود .

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *