وقتی ما حرفی می‌زنیم ۴ جلسه محروم می‌کنند اما مربی و سرپرستان دیگر سر داور و ناظر فریاد می‌کشند/دم آقایان گرم که کار دیگران را با تلفن حل میکنند

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: انگار ما از آسمان آمده‌ایم، اعصابمان سر جایش است و فقط آقایان حق اشتباه دارند اما ما نداریم. متأسفانه فوتبال ما این‌گونه است و نمی‌دانم تا چه زمانی باید این شرایط را تحمل کنیم، دم آقایان گرم.

 

محمود فکری سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی در مجموع بازی بدی نبود اما در شروع بازی بی‌برنامگی فدراسیون که مشخص نیست چند نفر تصمیم می‌گیرند، باعث شد بازی با ۳۰-۳۵ دقیقه تأخیر آغاز شود.

 

وی افزود: روز گذشته به واسطه اینکه سرپرست تیممان تغییر کرده و قراردادش نیز ثبت نشده بود، اجازه بازی به ۲ بازیکن جدید ما را ندادند اما از آن طرف به صورت تلفنی به بازیکنان ماشین‌سازی اجازه بازی می‌دهند. این دوگانگی‌ها آدم را عصبانی می‌کند. ۳۵ دقیقه بازی را عقب انداخته‌اند، بازیکنان بدن‌هایشان را گرم کردند اما بعد از آن در رختکن نشستند.

 

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در ادامه تصریح کرد: اگر چنین قانونی وجود دارد، برای ما هم باشد اما اگر قانون نیست، برای ما هم انعطاف‌ پذیری داشته باشند نه فقط برای حریفان ما. وقتی ما حرفی می‌زنیم ۴ جلسه محروم می‌کنند اما مربی و سرپرستان دیگر سر داور و ناظر فریاد می‌کشند اما هیچ کاری با آن‌ها ندارند ولی مربیان ما را بلافاصله بدون هیچ توضیحی محروم می‌کنند.

 

فکری افزود: این مسائل ما را ناراحت می‌کند. شب قبل از بازی به ما گفتند به فلان دلیل نمی‌توانیم مجوز بازی برای بازیکنان جدید شما بدهیم و ما هم قبول کردیم اما اینجا وقتی وارد زمین می‌شویم، می‌بینیم برای ۱۰ یا چند بازیکن تیم حریف به صورت تلفنی اجازه بازی می‌دهند. اگر این مشکلات به صورت تلفنی حل می‌شود، این کار را برای ما هم انجام دهید.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر بر اثر همین دوگانگی‌ها عصبی شویم و به داور اعتراض کنیم، بلافاصله گزارش می‌دهند که محمود فکری فلان کار را کرد. بعد هم می‌گویند آقای فکری از شما بعید است و شما باید کمک کنید. انگار ما از آسمان آمده‌ایم، اعصابمان سر جایش است و فقط آقایان حق اشتباه دارند اما ما نداریم. متأسفانه فوتبال ما این‌گونه است و نمی‌دانم تا چه زمانی باید این شرایط را تحمل کنیم. فوتبالمان هم روزبه‌روز بدتر می‌شود، دم آقایان گرم.

 

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در مورد نتیجه دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: من از این نتیجه راضی نیستم، ما برد می‌خواستیم اما تیم حریف به خصوص در نیمه دوم وقت‌کشی کرد. اگر ما در مسجدسلیمان کوچک‌ترین وقت‌کشی داشته باشیم، بلافاصله به ما تذکر داده و در مورد دوم اخطار می‌دهند. با حریفان ما راه می‌آیند اما شاید چون زبان ما کمی تند است رفتارها متفاوت است.

 

وی در مورد داوری این دیدار نیز گفت: داوری هم در مجموع خوب بود، دستشان درد نکند و از آن‌ها ممنون هستیم. اما همان‌طور که گفتم جاهایی که وقت‌کشی می‌شود که اگر این اتفاق برای ما باشد خیلی سریع کارت می‌دهند اما با حریفان ما مدارا می‌کنند. این موضوع هم در داوران لیگ برتری یا دسته دویی و با تجربه یا بی تجربه هم ثابت است.

 

فکری در مورد نقل و انتقالات تیمش نیز گفت: ما در حال حاضر ۲ بازیکن جدید جذب کردیم که دست آقایان درد نکند اجازه ندادند به خاطر یک چیز کوچک که شاید برای آن‌ها بزرگ باشد، بازی کنند. ولی وقتی کارهای بزرگ را با یک تلفن حل می‌کنند، این مسائل شاید ناچیز باشد. احتمالاً برای نیم‌فصل دوم ۳ بازیکن دیگر نیز جذب می‌کنیم.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *