پایان مسابقات گلف قهرمانی استان و شناسایی ترکیب تیم منتخب استان خوزستان

چاپ خبر

مسابقات انتخابی قهرمانی استان خوزستان با شناخت نفرات برتر و مشخص شدن ترکیب تیم منتخب خوزستان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور خاتمه یافت . به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان- ام ای اس نیوز-به نقل از روابط عمومی هیأت گلف مسجدسلیمان ، طی این مسابقات که از روز شنبه در شهر مسجدسلیمان و با حضور ۱۲ […]

فافغعمسابقات انتخابی قهرمانی استان خوزستان با شناخت نفرات برتر و مشخص شدن ترکیب تیم منتخب خوزستان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور خاتمه یافت .

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان- ام ای اس نیوز-به نقل از روابط عمومی هیأت گلف مسجدسلیمان ، طی این مسابقات که از روز شنبه در شهر مسجدسلیمان و با حضور ۱۲ گلف باز خوزستانی آغاز شد و تا شامگاه دیشب ادامه داشت در بخش رده ی سنی زیر ۱۸ سال آقایان سورنا صادقی – سجاد سلیمانی – سجاد قنبری و امیر غلام نژاد موفق به راهیابی به مسابقات کشوری شدند .

در رده ی سنی ۳۰ تا ۱۸ سال نیز آقایان سجاد کرمپور – عباس قنبری – محمد شیخ زاده – شاهرخ قنبری و یونس قنبری توانستند با کسب امتیازات لازم به تیم منتخب خوزستان راه یابند .

پیش از این نیز با پایان رقابت های بخش بانوان ، خانم ها الهام طالبی – ملیحه پوریا زاده – قشنگ پوریا زاده و سلطنت حمزه ای توانستند جواز راهیابی به تیم منتخب خوزستان را کسب نمایند .

شایان ذکر است مسابقات قهرمانی کشور از تاریخ نهم لغایت دوازدهم مرداد ماه با حضور تیم های منتخب استان های کشور به میزبانی شهر تهران برگزار می شود .


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *