پذیرایی از ۲۰۰ هزار عزادار حسینی در دهه نخست محرم

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، اسماعیل بخشعلی اظهار کرد: برای پذیرایی از زائران و عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در ایام دهه اول محرم بیش از ۴۵ هزار غذای نذری در آشپزخانه مسجد مقدس جمکران طبخ شد، که این پذیرایی در سفره خانه و چایخانه‌های این مکان مقدس انجام شد.
وی ادامه داد: با عنایت به اهمیت تکریم عزاداران حسینی، چایخانه‌های مستقر در ورودی صحن‌های مسجد در طول دهه اول محرم، بغیر از توزیع غذای تبرکی، بیش از ۱۵۰ هزار نفر از زائران این مکان مقدس را پذیرایی کردند.
مدیر پشتیبانی و خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران افزود: از دیگر وظایف دیگر خدمات رسانی به سالمندان و آن دسته از زائرانی است که فاقد توان جسمی هستند که در این زمینه نیز با افزایش توان یگان ویلچر از نظر نیروی انسانی افتخاری و تامین دستگاه‌های ویلچر نو و خودرو‌های حمل زائر در ایام دهه اول ماه محرم خدمات مورد نیاز را ارائه دادیم.
بخشعلی در پایان خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند در ارتباط با تامین مایحتاج سفره خانه و دستگاه‌های ویلچر به مراکز هدایا و نذور مسجدمقدس جمکران مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۷۲۵۶۰۶۰ تماس بگیرند.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *