پروژه آبرسانی به منطقه کلگه مسجدسلیمان کلنگ زنی شد+تصاویر

به گزارش آسماری,پروژه آبرسانی به منطقه کلگه مسجدسلیمان عصر امروز و با حضور دکتر صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان,علی عسگر ظاهری نماینده مسجدسلیمان,علیرضا گوروئی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کلنگ زنی شد.

 

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان در آئین کلنگ زنی این پروژه گفت:پروژه اصلاح شبکه آب مسجدسلیمان یکی از پروژه های اولویت دار و مهم شرکت آب و فاضلاب خوزستان و طبق برنامه زمانبندی در تلاشیم طی ۳سال آینده تمام مشکلات مسجدسلیمان در حوزه تامین آب شرب را رفع کنیم.

 

وی افزود:گام اول ما امروز و با کلنگ زنی پروژه آبرسانی به منطقه کلگه اجرائی خواهد شد.

 

حقیقی پور ادامه داد: این پروژه به طول ۲۰ کیلومتر و به تعداد ۲۳۰۰ انشعاب با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان طی ۱۲ ماه اجرائی خواهد شد.

 

وی تصریح کرد:در فازهای بعدی دیگر مناطق مسجدسلیمان را در قالب پروژه های پیش بینی شده با اعتباری در حدود ۹۰ میلیارد تومان طی ۳ سال آینده آبرسانی خواهیم کرد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در رابطه با معضل فاضلاب مسجدسلیمان خاطر نشان ساخت:پروژه اصلاح نقاط بحرانی فاضلاب مسجدسلیمان هم نهایتا طی ۲ ماه آینده کلنگ زنی خواهد شد.

 

وی گفت:با تلاش و پیگیری نماینده و فرماندار مسجدسلیمان ردیف بودجه ای برای ایجاد شبکه دفع فاضلاب مسجدسلیمان تعریف شده است که گام مهمی در رفع کامل مشکلات فاضلاب مسجدسلیمان خواهد بود.

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *