پروژه جاده و پل پیون در محور اندیکا-ایذه افتتاح و به بهره برداری رسید+تصاویر

به گزارش آسماری,پروژه جاده و پل پیون در محور اندیکا-ایذه با حضور دکتر شریعتی  استاندار خوزستان ,دکتر حاج محمدی مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور,مهندس رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان  افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

این جاده و پل که ۴ سال متوقف و رها شده بود در اقدامی مشترک توسط اداره کل راه و شهرسازی وسازمان آب و برق خوزستان  و همچنین مجری گری پروژه توسط مهندس علی عیدی وندی از سوی اداره کل راه وشهرسازی و مهندس افشاری از سوی سازمان آب و برق با تقسیم کار و استفاده از بیانات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال با استفاده از تمامی ظرفیت های دو دستگاه، عملیات اجرایی جاده و پل انجام گردید و امروز به بهره برداری رسید.

 

 مهندس عیدیوندی مجری این پروژه در گفتگو با خبرنگار ما گفت:عملیات خاکی جاده های طرفین پل به طول ٣.۵ کیلومتر شامل ٨۵ هزار مترمکعب عملیات خاکبرداری و ١۶ هزار متر مکعب خاکریزی توسط اداره کل راه و شهرسازی و ادارات مسجدسلیمان و اندیکا انجام گردید.

 

 وی ادامه داد: تکمیل و احداث پل ۵۵ متری در کم ترین زمان ممکن جمعا با اعتباری بالغ بر ٣ میلیاردتومان توسط اداره کل راه و شهریازی انجام شد.

 

 عیدیوندی گفت: همچنین روکش آسفالت جاده های طرفین پل شامل زیر سازی و روسازی با اعتباری بالغ بر ٧٠٠ میلبون تومان توسط سازمان اب و برق خوزستان و پشتیبانی عملیات خاکی به صورت کامل توسط سد شهید عباسپور انجام گردید.

 

 مهندس عیدیوندی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش های بی وقفه و پیگیری های مجدانه مهندس علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد و گفت: بی شک نقش مهندس ظاهری در به سرانجام رساندن این پروژه غیرقابل انکار است که در همین جا از وی تشکر وقدردانی می نمایم.

 

همچنین جادارد از دیگر عزیزان مهندس شمسایی، مهندس افشاری، مهندس صالحی مدیر عامل سد عباسپور و همچنین مهندس رحمانی مهندس کریمی نژاد، مهندس مهری دهنو، پرسنل خدوم سد شهید عباسپور، پرسنل جان برکف وسخت کوش راه و شهرسازی و راهداری که در به ثمر نشستن این پروژه زحمت کشیدند تشکر ویژه ای داشته باشم.

در پایان نیز از تلاش های خالصانه مهندس بونکدار مدیر شرکت دره ساز که در کم ترین زمان ممکن جهت رفع مشکل مردم مناطق مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و ایذه کمال همکاری را داشته اند و تشکر و سپاسگزاری را می نماییم.

جاده اندیکابه ایذهجاده اندیکابه ایذهجاده اندیکابه ایذهجاده اندیکابه ایذه

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *