پیام سرپرست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

چاپ خبر

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در پیامی آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ را به عموم دانشجویان تبریک عرض نمود. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-دکتر علیرضا حیدرئی سرپرست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان، گفت: آغاز بهار علم و دانش و فصل رویش شکوفه‌های دانایی را از طرف خود و همه […]

52سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در پیامی آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ را به عموم دانشجویان تبریک عرض نمود.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-دکتر علیرضا حیدرئی سرپرست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان، گفت: آغاز بهار علم و دانش و فصل رویش شکوفه‌های دانایی را از طرف خود و همه کارکنان واحد دانشگاهی مسجدسلیمان به دانشجویان و اساتید گرامی، تبریک می‌گویم.

وی خطاب به دانشجویان واحد دانشگاهی مسجدسلیمان، گفت: از خداوند متعال سپاسگزارم که در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها، بار دیگر توفیق خدمتگزاری به شماعزیز آینده ساز ایران اسلامی را نصیب اینجانب، اساتید و کارمندان خدوم و زحمتکش دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان گردانید.

حیدرئی، افزود: انشاالله در سال تحصیلی جدید خداوند این توفیق را ما عنایت فرماید که بتوانیم با بهره‌ مندی از همه توان و حتی با تلاشی مضاعف و خالصانه، گام‌هایی موثر در شتابدهی به رشد علمی سازنده و مفید میهن عزیزمان برداریم.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: بی تردید تلاش کارکنان دانشگاه زمانی اثر بخش خواهد بود که شما دانشجویان عزیز در کنار خدمتگزاران خود در این واحد دانشگاهی، به ایفای هر چه بهتر نقش خود، یعنی کسب علم و دانش همت گماشته و در این راه مداومت و استقامت داشته باشید. این مداومت و استقامت نیازمند یک شروع خوب در همین آغاز سال تحصیلی جدید است.

سرپرست واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در پایان، گفت: یک بار دیگر، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه اقشار دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود تبریک عرض کرده و از خداوند بزرگ تقاضامندم یک شروع خوب توام با مداومت در راستای ایفای هر چه بهتر نقش‌ها (نقش استاد، نقش کارمند، و نقش دانشجو) را نصیبمان نماید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *