پیام مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به مناسبت حادثه ی جانگداز شهادت تعدادی از پرسنل صنعت نفت در سانحه ی كشتی سانچی

بدنبال حادثه ي كشتي نفتكش سانچي و شهادت تعدادي از همكاران صنعت نفت در اين حادثه ، مهندس قباد ناصري مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان پيام تسليتي صادر نمود .

در این پيام آمده است : طي روزهاي گذشته همه ي نگاه ها و حواس ها در كشور عزيزمان ايران متوجه گوشه ي شرقي عرصه ي گيتي و سرزمين چين بود تا از سرنوشت هموطناني كه در حادثه ي تلخ كشتي نفتكشسانچي خبري از زندگاني آنها در دست نبود مطلع شوند . از بدو حادثه ملت پر محبت ايران همراه با ۳۲ خانواده نگران و مضطرب با دست هايي رو به آسمان و با چشماني پر از اشك براي شنيدن خبر سلامتي فرزندان خدوم اين مملكت با خداي يگانه به مناجات پرداختند اما تقدير چيز ديگري رقم خورده بود . با غرق شدن اين كشتي نفت كش ، تعدادي از سربازان ايثارگر در جبهه ي صنعت نفت براي هميشه در قعر آبهاي عميق دريايي كه از وطن هزاران كيلومتر دورتر است دفن شدند تا داغ شهادت اين عزيزان ايثارگر در كنار ساير جانباختگان و شهداي صنعت نفت جاودانه و ابدي باقي بماند .

 

اينجانب با نهايت تأسف از اين حادثه ي تلخ و جانگداز مراتب همدردي خود و همكارانم در شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان را ابتداً با ملت داغدار ايران و سپس خانواده هاي داغدار و مغموم در اين حادثه ي تلخ ابراز نموده و از خداوند منان براي روح بلند اين همكاران پركشيده به ديار باقي ، آرامش ابدي و براي داغداران صبر و شكيبايي را مسئلت دارم .

قباد ناصري

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *