چه کسانی برای ضربه زدن به تیم نفت از قدرت خود استفاده می کنند؟

 

 

به گزارش آسماری,تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که بارها و از سوی مسئولین مختلف شنیده ایم که تنها دلخوشی مردم و جوانان شهر محروم مسجدسلیمان است امسال هم حال و روز خوشی ندارد و هرچه به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم نفت مسجدسلیمان هم به رده های پائین تر جدول رده بندی نزدیک تر می شود.

 

هیات مدیره نفت مسجدسلیمان که تاکنون آنها را در تمرینات یا دیدارهای خانگی تیم ندیده ایم در ابتدای فصل با وجود گزینه های مختلفی که امتحان خود را با نفت مسجدسلیمان پس داده بودند تصمیم به انتخاب سرمربی گرفت که حضور در نیمکت نفت مسجدسلیمان در قامت سرمربی اگر نگوئیم اولین تجربه وی بود بدون شک دومین تجربه کاری اش محسوب می شود.

 

سهراب بختیاری زاده که مدعی است هرگز در مقابل خواسته های غیرمعقول مدیریت باشگاه تسلیم نخواهد شد کارخود را با نفت مسجدسلیمان در حالی آغاز کرد که در هفته سوم لیگ برای اولین بار از دخالت های مدیرعامل وقت شرکت نفت مسجدسلیمان در تیمش گلایه کرد و گفت:مدیران نفت بارها و بارها برای ما مشکل ایجاد کردند که ما برای حفظ  تمرکز تیم حرفی نزدیم اما به هیچ عنوان نمی پذیرم که بازیکن سفارشی وارد تیم نفت مسجدسلیمان شود حتی اگر به قیمت اخراجم تمام شود.

 

پس از این اظهارات بختیاری زاده و عدم حضور چند روزه اش در نیمکت نفت نهایتا پس از برگزاری جلسه ای با مدیران باشگاه وی بار دیگر سکان دار نفت مسجدسلیمان شد.

 

اما این پایان حواشی تیم نفت با بختیاری زاده نبود,نفت مسجدسلیمان آخرین پیروزی خود را در هفته سوم رقابت ها کسب کرد و هم اکنون که هفته دوازدهم رقابت های لیگ یک را پشت سر گذاشته ایم نفت مسجدسلیمان نتوانسته است در مقابل رقبای خود به پیروزی برسد و با دوازده امتیاز از ۱۲دیدار خود در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

 

این روزها گلایه های هواداران نسبت به نتایج ضعیف نفت مسجدسلیمان شدت یافته و تیم بختیاری زاده هر هفته به رده های انتهایی جدول رده بندی نزدیک تر می شود.

 

پس از شکست اخیر نفت مسجدسلیمان در هفته دوازدهم لیگ, بختیاری زاده علت عدم نتیجه گیری تیمش را ارکان درون مجموعه نفت مسجدسلیمان  معرفی کرد و مدعی شد  افرادی در مجموعه نفت از قدرت شان برای ضربه زدن به تیم نفت استفاده می کنند.

 

بختیاری‌زاده می گوید:چیزی که به ما ضربه می‌زند، درون خود مجموعه است که سال‌ها در تیم ریشه دوانده و قدرت پیدا کرده است و اجازه نمی‌دهد کسی بیاید و سالم کار کند. به هر حال سلامت کار کردن در یک مجموعه که سال‌ها بی‌نظم و بی‌بند و بار بوده است، تبعات دارد و ما داریم تاوان سالم کار کردن خودمان را می‌دهیم.تمام آن‌هایی که امسال به فوتبال مسجدسلیمان و مجموعه تیم ضربه زدند را با ده‌ها مدرک توضیح خواهم داد و مشخص می‌کنم که دلایل آن‌ها چه بوده است.

 

در کمتر از چند ماه حضور سهراب بختیاری زاده در باشگاه نفت این دومین بار است که سرمربی باشگاه در مورد خواسته های نامعقول مدیران نفت مسجدسلیمان و تلاش برخی افراد صاحب قدرت برای ضربه زدن به تیمش سخن می گوید و مدعی است برای اثبات این ادعای خود دهها مدرک در اختیار دارد.

 

هیات مدیره و مدیرعامل نفت مسجدسلیمان تاکنون پیرامون این ادعاهای بختیاری زاده واکنشی نشان نداده اند و اینگونه اظهارات صریح سرمربی نفت در مورد مدیریت باشگاه این سوال را در ذهن هزاران هوادار نفت مسجدسلیمان ایجاد کرده که چه فرد یا افرادی پشت پرده نتایج ضعیف نفت مسجدسلیمان در لیگ امسال و احیانا در ناکامی های سال گذشته این تیم پرهوادار نقش دارند؟

 

بهرحال هیچ یک از هواداران  تیم نفت این اظهارات صریح بختیاری زاده را تائید یا تکذیب نمی کنند و مردم و افکار عمومی منتظر پاسخی قانع کننده از سوی مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان پیرامون این ادعاهای سرمربی باشگاه بوده  و امیدوار به اینکه با روشن شدن حقایق بار دیگر شاهد حضور پر قدرت نفت مسجدسلیمان در رقابت های لیگ های فوتبال کشور باشیم.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *