کمک رسانی شهروندان مسجدسلیمان به مناطق زلزله زده غرب کشور+تصاویر

شاپور باقری رئیس جمعیت هلال احمرمسجدسلیمان گفت: مردم شهرستان طی چندروز گذشته کمک های نقدی و غیر نقدی خود شامل: پتو،چادر،آب معدنی،وسایل بهداشتی، موادغذایی و انواعی از پوشاک را برای کمک به  زلزله زدگان غرب کشور به پایگاه های جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان اهدا کردند.

 

وی ضمن سپاس از مردم و مسئولین نوع دوست و سخاوتمند شهرستان در اعلام آمادگی برای کمک  به زلزله زدگان و تقدیر از حضور گسترده مردم برای اهدا کمک های خود به زلزله زدگان غرب کشور افزود:کمک های نقدی و غیرنقدی دریافتی طی چند روز آینده به مناطق زلزله زده ارسال خواهند شد.

 

رئیس جمعیت هلال‌ احمر مسجدسلیمان با اشاره به استقبال خوب مردم شهرستان در امر کمک رسانی به مردم زلزله زده کرمانشاه ،بیان داشت: پایگاه جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی که در چند روز گذشته در محل  اداره جمعیت هلال‌احمر راه اندازی شده طی روزهای گذشته کمک های بسیاری را از سراسر شهرستان جمع آوری کرده که به زودی این اقلام را  به مناطق زلزله زده ارسال خواهیم کرد.

 

شاپور باقری در ادامه خاطر نشان کرد:هموطنان زلزله زده در استان کرمانشاه اکنون بیش از هرچیز دیگری به پتو، لباس، وسایل گرمایشی، مواد غذایی، آب معدنی و وسایل بهداشتی احتیاج دارند.

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *