کونگ فو مسجدسلیمان قهرمان مسابقات انتخابی خوزستان شد

 

به گزارش آسماری ,مسابقات انتخابی «کونگ فو توآ» استان خوزستان به مناسبت هفته دولت که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در مسجدسلیمان جریان داشت، با معرفی نفرات برتر در اوزان مختلف پایان یافت.

 

سید محمد غفارنژاد مسئول روابط عمومی هئیت کونگ فو و هنر های رزمی شهرستان مسجدسلیمان  به خبرنگار ما گفت: مسابقات کونگ فو توآ انتخابی استان خوزستان روز جمعه دهم شهریور ماه  با هدف شناخت نفرات برتر  برای حضور در رقابت های کشوری با حضور پنج تیم از پنج شهرستان مسجدسلیمان ، شوشتر، اندیمشک ، دزفول ، باغملک در سالن ورزشی شهید بهزاد نیا مسجدسلیمان برگزارشد.

 

در پایان این مسابقات که در رده سنی جوانان انجام گردید تیم های مسجدسلیمان به مقام قهرمانی ، تیم اندیمشک به مقام نایب قهرمانی و تیم شوشتر به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند.

 

در رده بزرگسالان این مسابقات مقام اول این مسابقات به مسجدسلیمان رسید و تیم اندیمشک به مقام نائب قهرمانی و تیم های شوشتر و باغملک مشترکن به مقام سوم این مسابقات دست پیدا کردند. در پایان در رده سنی جوانان سیاوش شمسی مولا از اندیمشک و بهداد باورصاد از مسجدسلیمان به عنوان مبارزه برتر شناخته شدند.

 

آرش مرادی، رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی شهرستان مسجدسلیمان ضمن تقدیر از زحمات هیات کونگ فو توآ استان خوزستان و همچنین تیم های شرکت کننده در این مسابقات از زحمات شبانه روزی جناب آقای عبدالرضا صالحی جهت حمایت و برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر نمودند.

 

در پایان این مسابقات که با حضور صالحی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان مسجدسلیمان همراه بود طی سخنانی از زحمات هیات کونگ فو توآ شهرستان مسجدسلیمان و هیات استان تقدیر به عمل آورده شد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *