گردهمایی پیشکسوتان ورزش مسجدسلیمان برگزارشد+تصاویر

به گزارش آسماری,گردهمایی پیشکسوتان ورزش مسجدسلیمان شب گذشته با حضور حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان,علیرضا گوروئی فرماندار,مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان و جمعی از مسئولین شهرستان  در کمپ گردشگری چم آسیاب برگزار شد.

 

طی این مراسم که به میزبانی کورش زنگیان موسس کمپ گردشگری منطقه چم آسیاب برگزار می شد از دو خبرنگار ورزشی مسجدسلیمان آقایان عزت الله قاسمی و علی بلدی نیز تقدیر بعمل آمد.

 

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان طی سخنانی در جمع پیشکسوتان ورزش مسجدسلیمان گفت:در این مجالس پیمان می بندیم برای کار و تلاش در شهرمان وآبادانی منطقه ای که روزگاری پیشتاز بوده و امروز دوباره طلیعه های نور و امید پیش روی این منطقه گشوده شده است.

 

وی ضمن تقدیر از برگزاری این گردهمایی افزود:خوشبختانه فرهنگ سپاس و با هم بودن به خوبی در بین مردم شهرمان جا افتاده و بیشتر و بهتر از گذشته آموخته ایم که در کنار هم باشیم و همدلی مان را حفظ کنیم.

 

امام جمعه مسجدسلیمان با تشکر از  تلاشه های خبرنگاران شهرستان عنوان داشت: :به شهادت مردم و مسئولین شهرمان خبرنگاران ما کم نظیرترین خبرنگاران در استان هستند که درست و با دقت می نویسند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *