گفتگوی هدایت یزدی با سهراب بختیاری زاده/ بختیاری زاده به تمرینات باز میگردد

چاپ خبر

بیژن دانش سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما از بازگشت سهراب بختیاری زاده به تمرینات تیم نفت خبر داد. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-پس از اختلافات بوجود آمده میان مهندس پیرامون مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم نفت که […]

456بیژن دانش سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما از بازگشت سهراب بختیاری زاده به تمرینات تیم نفت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-پس از اختلافات بوجود آمده میان مهندس پیرامون مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم نفت که منجر به ترک تمرینات توسط بختیاری زاده شد حاشیه در هفته های آغازین لیگ وارد باشگاه گردید اما با گفتگوهایی که صورت گرفت گویا شرایط به حالت قبل برگشته و به نظر بختیاری زاده به تمرینات برخواهد گشت.
بیژن دانش سرپرست تیم در این گفتگو اظهار داشت:یزدی مدیر عامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در مذاکراتی که با بختیاری زاده داشت از وی قول گرفت تا به تمرینات باز گردد و احتمال حضور وی امروز در باشگاه قوی است تا پس از انجام دیدار روز جمعه درخصوص اختلافات پیش آمده گفتگوی بیشتری شود و مسائل حل گردد.
گفتنی است: سهراب بختیاری زاده حدود سه جلسه در تمرین تیمش حضور نیافته است تا خبر جدایی اش از این تیم قوت بگیرد.
نفت مسجد سلیمان در اولین دیدار با نتیجه سه بر صفر ایرانجوان را شکست داده و در هفته دوم مغلوب نساجی شده است. این تیم در هفته سوم روز جمعه مهمان فجر سپاسی خواهد بود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *