یکه تازی شیران زاگرس در لیگ یک/نفت مسجدسلیمان صدرنشین لیگ یک شد

یوسف خدامرادی:تیم نفت مسجدسلیمان با شکست دادن فجرسپاسی شیراز صدرنشین جدول لیگ دسته اول شد.

نیمه اول بازی نفت و فجرسپاسی چنگی به دل نمی‌زد، یاران فجرسپاسی با دوندگی زیاد و پرس بازیکنان نفت اجازه‌ی بازیگردانی و خلق موقعیت را به میزبان نمی‌دادند و همین امر باعث شد تا به استثنای ۱۰ دقیقه پایانی این نیمه که شاگردان فکری دوبار صاحب موقعیت گلزنی شدند، در سایر دقایق خطرات آنچنانی روی دروازه‌ها به وجود نیاید.

شوت محکم علی گودرزی در دقیقه ۳۶ که با اختلاف اندکی از بالای دروازه فجرسپاسی گذشت و ضربه سر احمد حجتی در دقیقه ۴۵ که توسط سنگربان تیم میهمان دفع شد، تنها خطرات نیمه اول بود که با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت.

روند بازی در نیمه دوم بهتر شد و تیم نفت مسجدسلیمان با حمایت هوادارانش بازی تهاجمی‌تری به نمایش گذاشت و نمایش هجومی نفتی‌ها با گلزنی بازیکن تعویضی این تیم به ثمر نشست تا سه امتیاز شیرین این بازی نصیب شاگردان فکری شود.

اکبر آفاق که در نیمه دوم به میدان آمده بود، در دقیقه ۷۹ از یک توپ ارسالی به محوطه جریمه فجرسپاسی نهایت استفاده را برد و ضربه نهایی را وارد دروازه‌ی حریف کرد تا گل پیروزی بخش تیمش را به ثبت برساند.

نفت مسجدسلیمان با برتری یک بر صفر در این مسابقه و با ۱۲ امتیاز از چهار پیروزی متوالی صدرنشین جدول لیگ یک شد.

اخطار: عباس یحیی بیگی، احمد داودی، حسین دوستدار (نفت) – سید محمد حسینی (فجرسپاسی)/تماشاگر: پنج هزار نفر

نفت مسجدسلیمان: یوسف بهزادی، میلاد خدایی‌اصل، مجید ایوبی، علی گودرزی، سعید غلامعلی بیگی، شهاب زندی، عباس یحیی بیگی، حسین دوستدار (۶۴- اکبر آفاق)، احمد داودی، محمد علی‌نژاد (۸۷- میلاد میداودی) و احمد حجتی (۷۱- احمد گمار)
سرمربی: محمود فکری

فجرسپاسی شیراز: پیمان سلمانی، سیدجلال عبدی، احسان جودکی، سیدمحمد حسینی، علی مصلی‌نژاد، امین شجاعیان، ابوذر صفرزاده، میلاد امیری (۸۳- امین مشایخ)، محمد پاپی، مهدی دغاغله (۸۱- محمدرضا نجات) و محمدمهدی نظری (۶۶- شاهین مجیدی)
سرمربی: علی کلانتری

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *