یکه تازی فکری و شاگردان در صدر جدول/نفت مسجدسلیمان ۱-اکسین البرز۰

یوسف خدامرادی: هفته چهاردهم لیگ یک – استادیوم شهید بهنام محمدی/ سه‌شنبه ۳۰ آبان ۹۶ – ساعت ۱۵:۱۵/نفت مسجدسلیمان ۱ – اکسین البرز ۰/گل: عباس عسکری (۴۱- پنالتی)/ داور: وحید کاظمی/ کمک داوران: امیرمحمد داودزاده و دانیال باشنده/ اخطار: میلاد میداودی، محمد خان‌احمدی، حسین دوستدار (نفت) – آرمان رمضانی (اکسین)
تماشاگر: پنج هزار نفر

نفت مسجدسلیمان

مسعودپورمحمد، مجید ایوبی، علی گودرزی، محمدخان‌احمدی، میلادخدایی‌اصل، سعید غلامعلی بیگی، صادق صادقی (۷۵- حمید همتی)، عباس عسکری، میلادمیداودی (۷۲- احمد داودی)، حسین دوستدار و پیمان میری (۸۲- محمد علی‌نژاد)
سرمربی: محمود فکری (محروم از نیمکت)

 

اکسین البرز: سجادبیرانوند، میثم آقابابایی (۸۴- محمد حسین‌پور)، پوبا سیف‌پناهی، مسعود حق‌جو، هادی شکوری، بهمن کامل (۶۸- حمید طاهری)، محمود مطلق‌زاده (۵۶- رسول رضایی)، سیدمهدی حسینی، حافظ یعقوبی، شاهین شفیعی و آرمان رمضانی
سرمربی: علی لطیفی

 

خلاصه بازی

نفت مسجدسلیمان با پیروزی یک بر صفر مقابل اکسین البرز فاصله‌اش در صدر جدول را بیشتر کرد.

تیم اکسین البرز با دفاع چند لایه در مقابل نفت مسجدسلیمان ظاهر شد و قصد داشت تا با کنترل فشار میزبانو دفاع در نیمه زمین خودی منتظر تک موقعیت‌هایی از روی ضدحملات باشد. نفتی‌ها هم که در این بازی از حضور اکبر آفاقی و عباس یحیی‌بیگی محروم بودند، با حضور همزمان میلاد میداودی و عباس عسکری در خط حمله، در صدد استفاده از تجربه بالای این دو بازیکن بودند.

 

در نیمه نخست، تیم نفت مسجدسلیمان چند موقعیت گلزنی خلق کرد و سرانجام در اواخر این نیمه با کسب ضربه پنالتی به گل رسید. ضربات دقایق ۱۸ و ۲۵ عباس عسکری اولین فرصت‌های گلزنی میزبان بود که توپ اول را بیرانوند دروازه‌بان اکسین مهار کرد و توپ بعدی را مدافعین حریف از روی خط دروازه برگشت دادند.سنگربان البرزی‌ها در دقایق ۲۷ و ۳۰ دوبار دیگر واکنش‌های دیدنی برابر ضربات حسین دوستدار و عباس عسکری نشان داد تا سرانجام یک خطای منجر به پنالتی در محوطه جریمه اکسین البرز روی صادق صادقی اتفاق افتاد و این پنالتی را عباس عسکری بهترین بازیکن میدان در دقیقه ۴۱ تبدیل به گل کرد.

اکسین البرز در نیمه نخست تنها یک فرصت مسلم گلزنی داشت که شوت محکمشاهین شفیعی در دقیقه ۴۰ به شکل خطرناکی از کنار دروازه نفت مسجدسلیمان گذشت و این نیمه با تک گل عسکری به‌سود نفتی‌ها به پایان رسید.

در نیمه دوم، تیم اکسین البرز دست از بازی دفاعی کشید تا در زیر بارش باران، شاهد بازی پایاپای از سوی یاران دوتیم در این نیمه باشیم. نفت مسجدسلیمان روی چند ارسال خطرناک میلاد میداودی صاحب فرصت‌هایی برای زدن گل دوم شد که مهم‌ترین آن‌ها ضربات پیمان میری بود و در سمت مقابل هم مسعود پورمحمد دروازه‌بان نفتی‌ها با دو واکنش پیاپی بهترین بخت گلزنی تیم اکسین البرز را مهار کرد.

نفت مسجدسلیمان با پیروزی یک بر صفر در این بازی ۳۳ امتیازی شد تا با توجه به شکست نساجی مازندران وتساوی برق جدید شیراز فاصله‌اش در صدر جدول با سایر تیم‌ها را بیشتر کند

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *