یکه تازی نفت مسجد سلیمان با شکست شاگردان بگوویچ

به گزارش آسماری,در ادامه هفته دهم لیگ دسته یک در مهم‌ترین دیدار نفت مسجد سلیمان توانست با دو گل از سد گل گهر سیرجان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر عبور کند. در این دیدار صادق صادقی (۳۱) و پیمان میری (۴۰) برای شاگردان فکری گل‌زنی کردند.

 

زردپوشان نفت مسجدسلیمان با حضور تماشاگران خودی مقابل گل‌گهر سیرجان به میدان رفتند و در همان نیمه نخست با ارائه یک بازی تهاجمی و خلق موقعیت‌های گلزنی به ۲ گل دست پیدا کردند تا سرنوشت مسابقه را در این نیمه مشخص کنند.

 

شاگردان فکری که از ابتدای بازی روزنه‌های دفاع گل‌گهر را هدف قرار داده بودند، با فرارهای سریع به درون محوطه جریمه تیم حریف خطرساز می‌شدند و ۲ گل متوالی را در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه وارد دروازه روزبه سینکی کردند.

 

در نیمه دوم هم تعویض‌های وینگو بگوویچ برای جبران شکست کارساز نبود و یاران گل‌گهر سیرجان در گشودن دروازه نفتی‌ها موفق عمل نکردند. بازیکنان میزبان در این نیمه روی ضدحملات چند موقعیت گلزنی خلق کردند و یاران گل‌گهر نیز یک‌بار توپ را تیر عمودی دروازه نفت مسجدسلیمان زدند، اما توپی در ۴۵ دقیقه دوم از خطور دروازه‌ها عبور نکرد.

 

نفت مسجدسلیمان با پیروزی ۲ بر صفر در این مسابقه ۲۳ امتیازی شد و به صدرنشینی در لیگ یک تداوم بخشید. تیم گل‌گهر سیرجان هم با قبول این شکست ۱۳ امتیازی ماند و به رده یازدهم جدول سقوط کرد تا تیره روزی‌های این تیم ادامه پیدا کند.

شرح گل‌ها

 

۱-۰ (نفت): در پی نفوذ حسین دوستدار به محوطه جریمه تیم گل‌گهر سیرجان توپ به پیمان میری رسید، ضربه میری توسط روزبه سینکی دروازه‌بان حریف برگشت داده شد وتوپ برگشتی را صادق صادقی با ضربه‌ای حساب شده وارد دروازه سیرجانی‌ها کرد.

 

۲-۰ (نفت): پاس صادق صادقی در عمق دفاع گل‌گهر به پیمان میری رسید که این بازیکن پس از جا گذاشتن مدافع مستقیم ضربه نهایی را به توپ وارد کرد تا گل دوم نفتی‌ها به ثمر برسد و ورزشگاه غرق در شادی شود.

 

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، مجید ایوبی، علی گودرزی، میلاد خدایی‌اصل، محمد خان‌احمدی، سعید غلامعلی بیگی، صادق صادقی (۶۵- عباس یحیی بیگی)، حسین دوستدار (۸۳- محمد علی‌نژاد)، اکبر آفاق، احمد داودی (۷۰-میلاد میداودی) و پیمان میری

سرمربی: محمود فکری

 

گل‌گهر سیرجان: روزبه سینکی، حسن طرهانی، میلاد صادقیان، علیرضا ابراهیمی، حمزه مظفری، مهران گلزاری، محمدامین حاجی‌زاده (۷۱- احمد حسن‌زاده)، علی خسرونژاد، امین پورعلی (۵۷- قربان خانی)، رضا درویشی (۴۶- حسن شوشتری) و محمد غلامی

 

سرمربی: وینگو بگوویچ

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *