۷۰ میلیارد تومان برای تامین آب شرب مسجدسلیمان,لالی و اندیکا مصوب شده است/ دانشگاه علوم پزشکی استان هیچ عزمی برای راه اندازی مجدد بیمارستان۲۲بهمن ندارد/ بیمارستان مسجدسلیمان اشتراک آب ندارد و با تانکر آبرسانی می شود

به گزارش آسماری,علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان,لالی,اندیکا و هفتکل در جلسه ای که روز گذشته با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مدیران کل استان بمنظور پیگیری مصوبات سفرهای پیشین استاندار به مسجدسلیمان در این شهرستان برگزار شد گفت:دکتر شریعتی استاندار محترم نگاه کلی به همه استان دارند و از نقاط مختلف استان بویژه حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بازدید داشته اند و از نزدیک با مشکلات آشنا بوده و برای رفع آنها برنامه ریزی کرده اند.

 

وی با بیان اینکه ۷۰ میلیارد تومان برای تامین آب شرب مسجدسلیمان,لالی و اندیکا مصوب شده است افزود:در شهرستان لالی برای تامین آب شرب مردم بشدت دچار مشکل هستیم و امیدواریم طبق وعده مهندس شمسایی رئیس سازمان آب و برق خوزستان این مشکل در سال جاری رفع شود. در اندیکا کار خوبی انجام شد و بخش عمده ای از مسیر پایین دست شهرستان آبرسانی شد و امیدواریم باقی مانده منطقه شمال اندیکا هم از آب شرب بهره مند شوند.

 

ظاهری گفت:محور هفت شهیدان به لالی یکی از پرخطرترین جاده های بین شهری است که انتظار داریم مورد توجه قرار بگیرد. همچنین محور اندیکا به استان چهارمحال و بختیاری از محورهای خطرناک  استان است که نیازمند توجه ویژه می باشد.

 

نماینده مردم لالی با اشاره به فرسودگی مدارس در لالی اظهار داشت:مدارس شهر لالی بشدت در خطر تخریب قرار دارند و با توجه به زلزله خیز بودن منطقه انتظار داریم مدیر نوسازی مدارس و مدیرکل آموزش و پرورش استان برای رفع این مشکل اقدام نمایند.

 

 

وی ضمن تشکر از امام جمعه مسجدسلیمان عنوان داشت:حجت الاسلام امینی در تمام جلسات از خدمات دولت و تلاش های استاندار محترم تشکر می کنند,بنده هم از استاندار محترم و همه مسئولین استان تشکر می کنم و امیدوارم با توجه به افزایش قابل توجه اعتبارات در سال جاری شاهد رفع مشکلات استان باشیم.

 

نماینده مردم مسجدسلیمان و اندیکا با اشاره به کمبودهای بهداشتی و درمانی اندیکا تصریح کرد:شهرستان اندیکا فاقد بیمارستان می باشد و امیدواریم طبق وعده ای که استاندار در سفر به این منطقه داشتند در سال جاری آغاز عملیات احداث بیمارستان اندیکا را شاهد باشیم.

 

علی عسگر ظاهری با انتقاد از دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان داشت:مجوز راه اندازی مجدد بیمارستان قدیم ۲۲بهمن مسجدسلیمان اخذ شده اما متاسفانه در دانشگاه علوم پزشکی اهواز هیچ عزمی برای انجام کار دیده نمی شود.

 

وی افزود:مرکز ام آر آی مسجدسلیمان که سال گذشته قرار بود راه اندازی شود تاکنون افتتاح نشده است و بشدت از مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان گلایه مندیم.

 

ظاهری یادآور شد:مراکز درمانی مسجدسلیمان بیماران  شهرستان های لالی و اندیکا را هم پوشش می دهند اما امروز بیمارستان ما حتی اشتراک آب هم ندارد و با تانکر آبرسانی می شود.

 

نماینده مسجدسلیمان با انتقاد از کمبود پزشک متخصص در مسجدسلیمان گفت:مردم مسجدسلیمان برای کوچکترین امور درمانی خود باید به دیگر شهرستان ها بروند و بیمارستان مسجدسلیمان پزشک متخصص ندارد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *